fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 ПДФО, ЄСВ та військовий збір планують об’єднати в один податок

💸 PDFO, JeSV ta vijśkovyj zbir planujuť ob'jednaty v odyn podatok
Крім об'єднання в один податок, планують ввести декілька ставок на доходи: базову, підвищену і знижену. Кінцевим етапом податкової реформи стане запровадження загального декларування, яке не буде обов'язковим для всіх, але матиме привілеї.  
Krim ob'jednannja v odyn podatok, planujuť vvesty dekiľka stavok na dohody: bazovu, pidvyščenu i znyženu. Kincevym etapom podatkovoї reformy stane zaprovadžennja zagaľnogo deklaruvannja, jake ne bude obov'jazkovym dlja vsih, ale matyme pryvileї.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наступного року у рамках податкової реформи планується запровадження єдиного податку для громадян, який складатиметься з ПДФО (податок на доходи фізичних осіб), ЄСВ (єдиного соціального внеску) та військового збору. Про це повідомив глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтервю Мінфіну. За його словами, наразі зміна оподаткування доходів — ядро податкової реформи. Що планують. Також замість єдиної ставки податку на доходи громадян у розмірі 18%, планують ввести декілька: базову, підвищену і знижену. Остаточні розміри ставок поки не відомі, але мінімальна ставка становитиме 15%. Кінцевим етапом податкової реформи стане запровадження загального декларування, яке не буде обовязковим для всіх, але матиме привілеї. Якщо ви платите податок за звичайною, базовою ставкою, можете не подавати декларацію. Але якщо ви подасте, вам перерахують податки за мінімальною ставкою, держава поверне розписку про податок та, можливо, виплатить кешбек. . Данило Гетманцев. . Крім цього, розглядають можливість запровадження практики віднімання з доходів витрат на оренду житла, лікування, утримання літніх батьків старше 80 років та на відпочинок в Україні. Які відсотки наразі. Податок на доходи фізичних осіб складає 18% та застосовується майже для всіх видів доходів громадян. Основна ставка ЄСВ становить 22%. Військовий збір складає 1,5% від нарахованої заробітної плати. Читайте також про зміни для ФОП у 2020 році: податки, РРО, ліміти та спрощене кредитування
Реклама 👇 Замовити

Наступного року у рамках податкової реформи планується запровадження єдиного податку для громадян, який складатиметься з ПДФО (податок на доходи фізичних осіб), ЄСВ (єдиного соціального внеску) та військового збору.

Про це повідомив глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю «Мінфіну».

За його словами, наразі зміна оподаткування доходів — ядро податкової реформи.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

податок

Що планують

Також замість єдиної ставки податку на доходи громадян у розмірі 18%, планують ввести декілька: базову, підвищену і знижену. Остаточні розміри ставок поки не відомі, але мінімальна ставка становитиме 15%.

Кінцевим етапом податкової реформи стане запровадження загального декларування, яке не буде обов’язковим для всіх, але матиме привілеї.

Якщо ви платите податок за звичайною, базовою ставкою, можете не подавати декларацію. Але якщо ви подасте, вам перерахують податки за мінімальною ставкою, держава поверне розписку про податок та, можливо, виплатить кешбек.

Данило Гетманцев

податок

Крім цього, розглядають можливість запровадження практики віднімання з доходів витрат на оренду житла, лікування, утримання літніх батьків старше 80 років та на відпочинок в Україні.

Які відсотки наразі

  • Податок на доходи фізичних осіб складає 18% та застосовується майже для всіх видів доходів громадян.
  • Основна ставка ЄСВ становить 22%.
  • Військовий збір складає 1,5% від нарахованої заробітної плати.

Читайте також про зміни для ФОП💸 ПДФО, ЄСВ та військовий збір планують об'єднати в один податок 1💸 Зміни для ФОП у 2020 році: податки, РРО, ліміти та спрощене кредитування у 2020 році: податки, РРО, ліміти та спрощене кредитування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: