fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩‍💻Кількість жінок в українському IT збільшилася в чотири рази за 5 років

👩‍💻Kiľkisť žinok v ukraїnśkomu IT zbiľšylasja v čotyry razy za 5 rokiv
В Україні наразі 24% ІТ-спеціалісток, їхня частка стабільно зростає більш ніж на 16% в рік. Більшість з них займається тестуванням програмного забезпечення або менеджментом проектів.
V Ukraїni narazi 24% IT-specialistok, їhnja častka stabiľno zrostaje biľš niž na 16% v rik. Biľšisť z nyh zajmajeťsja testuvannjam programnogo zabezpečennja abo menedžmentom proektiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За останні 5 років кількість жінок в українській IT-галузі зросла в чотири рази — з 9 тисяч спеціалісток до майже 40 тисяч. Ці дані представила компанія GlobalLogic в аналізі гендерного балансу в індустрії станом на перше півріччя 2019 року. Які результати. В Україні наразі 24% IT-спеціалісток, їхня частка стабільно зростає більш ніж на 16% в рік. Більшість з них займається тестуванням програмного забезпечення або менеджментом проектів. Частка тестувальниць і жінок на менеджерських позиціях у порівнянні з чоловіками-фахівцями в цих напрямках становить по 38%, а серед всіх розробників 11% — жінки. Що ще відомо. Жінки все частіше стають технічними спеціалістками. Наприклад, на початок 2019 року технічні експертки склали 89,5% всіх жінок, які співпрацюють з компанією GlobalLogic (ще 5 років тому цей показник був на рівні 62,6%). З них тестувальниці — 54%, розробниці — 40%. Ще 6% займаються дизайном або написанням технічних текстів. За дослідженням McKinsey, 87% американських компаній роблять досягнення гендерного балансу одним з пріоритетів. Читайте також про те, що Мінекономіки готує зміни до Трудового кодексу: чітко визначать трудові відносини.
Реклама 👇 Замовити

За останні 5 років кількість жінок в українській IT-галузі зросла в чотири рази — з 9 тисяч спеціалісток до майже 40 тисяч. Ці дані представила компанія GlobalLogic в аналізі гендерного балансу в індустрії станом на перше півріччя 2019 року.

Які результати

В Україні наразі 24% IT-спеціалісток, їхня частка стабільно зростає більш ніж на 16% в рік. Більшість з них займається тестуванням програмного забезпечення або менеджментом проектів.

👩‍💻Кількість жінок в українському IT збільшилася в чотири рази за 5 років 1

Частка тестувальниць і жінок на менеджерських позиціях у порівнянні з чоловіками-фахівцями в цих напрямках становить по 38%, а серед всіх розробників 11% — жінки.

Що ще відомо

Жінки все частіше стають технічними спеціалістками. Наприклад, на початок 2019 року технічні експертки склали 89,5% всіх жінок, які співпрацюють з компанією GlobalLogic (ще 5 років тому цей показник був на рівні 62,6%). З них тестувальниці — 54%, розробниці — 40%. Ще 6% займаються дизайном або написанням технічних текстів.

👩‍💻Кількість жінок в українському IT збільшилася в чотири рази за 5 років 2За дослідженням McKinsey, 87% американських компаній роблять досягнення гендерного балансу одним з пріоритетів.

Читайте також про те, що Мінекономіки готує👩‍💻Кількість жінок в українському IT збільшилася в чотири рази за 5 років 3👩‍💼Мінекономіки готує зміни до Трудового кодексу: чітко визначать трудові відносини зміни до Трудового кодексу: чітко визначать трудові відносини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: