fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌇Суми оновили логотип та бренд міста: як виглядає

🌇Sumy onovyly logotyp ta brend mista: jak vygljadaje
Слоганом міста Суми обрали фразу «Важливо побачити важливе», яка складається з двох частин «Побачити важливе» або «Важливо побачити». Їх можна використовувати разом або окремо. 
Sloganom mista Sumy obraly frazu «Važlyvo pobačyty važlyve», jaka skladajeťsja z dvoh častyn «Pobačyty važlyve» abo «Važlyvo pobačyty». Їh možna vykorystovuvaty razom abo okremo. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Суми отримали нову концепцію бренду міста, логотип і слоган. Розробкою брендингу займалася агенція Шоколад. Про це повідомляє cukr.city.  Слоган. Слоганом міста обрали фразу Важливо побачити важливе, яка складається з двох частин Побачити важливе або Важливо побачити. Їх можна використовувати разом або окремо. Кольори. Відтепер фірмові кольори Сум — шляхетний смарагдовий, блакитний озерний, оптимістичний жовтий, палкий червоний та чарівний синій.  Шрифт. Офіційний шрифт бренду Sumy підтримує кирилицю та латиницю, має великі та малі літери, які мають однаковий розмір. Також можна використовувати динамічні слогани за допомогою модульної сітки, вписавши слова між великими літерами логотипу С, У, М та И.   Щастинки. Однією з важливих частин логотипу міста Суми є крапки, які символізують об’єкти, події та жителів міста. Їх назвали щастинками — щасливими частинками міста. Вони утворюють зображення за принципом мозаїки. Читайте також про те, що Microsoft показала оновлений логотип Windows та дизайн для іконок додатків
Реклама 👇 Замовити

Суми отримали нову концепцію бренду міста, логотип і слоган. Розробкою брендингу займалася агенція «Шоколад».

Про це повідомляє cukr.city. 

Слоган

Слоганом міста обрали фразу «Важливо побачити важливе», яка складається з двох частин «Побачити важливе» або «Важливо побачити». Їх можна використовувати разом або окремо.

🌇Суми оновили логотип та бренд міста: як виглядає 1

Кольори

Відтепер фірмові кольори Сум — шляхетний смарагдовий, блакитний озерний, оптимістичний жовтий, палкий червоний та чарівний синій. 

🌇Суми оновили логотип та бренд міста: як виглядає 2

Шрифт

Офіційний шрифт бренду Sumy підтримує кирилицю та латиницю, має великі та малі літери, які мають однаковий розмір.

Також можна використовувати динамічні слогани за допомогою модульної сітки, вписавши слова між великими літерами логотипу С, У, М та И.

🌇Суми оновили логотип та бренд міста: як виглядає 3 

Щастинки

Однією з важливих частин логотипу міста Суми є крапки, які символізують об’єкти, події та жителів міста. Їх назвали «щастинками» — щасливими частинками міста. Вони утворюють зображення за принципом мозаїки.

🌇Суми оновили логотип та бренд міста: як виглядає 4

Читайте також про те, що Microsoft показала🌇Суми оновили логотип та бренд міста: як виглядає 5🔵 Microsoft показала оновлений логотип Windows та дизайн для іконок додатків оновлений логотип Windows та дизайн для іконок додатків

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: