fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚜Зеленський пропонує знизити до 10 тисяч га максимальну кількість землі в одні руки

🚜Zelenśkyj proponuje znyzyty do 10 tysjač ga maksymaľnu kiľkisť zemli v odni ruky
Після ухвалення закону про земельну реформу буде певний підготовчий етап до повноцінного запуску ринку. Президент додав, що мораторій можна буде зняти тільки після ухвалення і підписання закону
Pislja uhvalennja zakonu pro zemeľnu reformu bude pevnyj pidgotovčyj etap do povnocinnogo zapusku rynku. Prezydent dodav, ščo moratorij možna bude znjaty tiľky pislja uhvalennja i pidpysannja zakonu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Володимир Зеленський запропонував обмежити кількість землі, якою може володіти одна людина, до 10 тисяч га. Про це повідомляє прес-служба президента. Що відомо. Депутати спочатку внесли норму про понад 200 тисяч га. За словами президента, це дуже багато, тому до комітету дійшла цифра у 20 тисяч га, але сам Зеленський пропонує розглянути обмеження до 10 тисяч га. Після ухвалення закону про земельну реформу буде певний підготовчий етап до повноцінного запуску ринку. Президент додав, що мораторій можна буде зняти тільки після ухвалення і підписання закону. Ринок може заробити тільки через рік, восени. Референдум. Після запровадження ринку землі влада буде захищати фермерів від рейдерства. Питання продажу землі іноземцям буде винесено на всеукраїнський референдум вже після відкриття ринку. Читайте також фінальну версію законопроекту про ринок землі — повна заборона на продаж іноземцям.
Реклама 👇 Замовити

Володимир Зеленський запропонував обмежити кількість землі, якою може володіти одна людина, до 10 тисяч га.

Про це повідомляє прес-служба президента.

🚜Зеленський пропонує знизити до 10 тисяч га максимальну кількість землі в одні руки 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Що відомо

Депутати спочатку внесли норму про понад 200 тисяч га. За словами президента, це дуже багато, тому до комітету дійшла цифра у 20 тисяч га, але сам Зеленський пропонує розглянути обмеження до 10 тисяч га.

Після ухвалення закону про земельну реформу буде певний підготовчий етап до повноцінного запуску ринку. Президент додав, що мораторій можна буде зняти тільки після ухвалення і підписання закону. Ринок може заробити тільки через рік, восени.

🚜Зеленський пропонує знизити до 10 тисяч га максимальну кількість землі в одні руки 2

Референдум

Після запровадження ринку землі влада буде захищати фермерів від рейдерства. Питання продажу землі іноземцям буде винесено на всеукраїнський референдум вже після відкриття ринку.

Читайте також фінальну версію законопроекту про ринок землі🚜Зеленський пропонує знизити до 10 тисяч га максимальну кількість землі в одні руки 3🌱Яка фінальна версія законопроекту про ринок землі — повна заборона на продаж іноземцям — повна заборона на продаж іноземцям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: