fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎧JBL представила бездротові навушники зі зарядом від сонячного світла: майже безмежна робота

🎧JBL predstavyla bezdrotovi navušnyky zi zarjadom vid sonjačnogo svitla: majže bezmežna robota
Наразі JBL збирає гроші краудфандингом та обіцяє відправити навушники покупцям в 2020 році. 2,5 години під прямими сонячними променями збільшує час роботи навушників до «майже безмежного»
Narazi JBL zbyraje groši kraudfandyngom ta obicjaje vidpravyty navušnyky pokupcjam v 2020 roci. 2,5 godyny pid prjamymy sonjačnymy promenjamy zbiľšuje čas roboty navušnykiv do «majže bezmežnogo»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія JBL запустила на Indiegogo збір коштів для створення бездротових навушників Reflect Eternal. Їхня головна особливість — підзарядка за допомогою сонячної енергії. Завдяки цьому JBL обіцяє майже безмежний час роботи. Про це повідомляє The Verge. Що відомо. Компанія використовує матеріал Powerfoyle від шведської фірми Exeger. Творці технології стверджують, що матеріал перетворює сонячне та навіть штучне світло в енергію для постійної підзарядки пристрою. Але процес зарядки cповільниться без прямого впливу сонячного світла. https://www.youtube.com/watch?v=kXU5rGiIKcI&feature=emb_title За даними JBL, півтори години на вулиці в ідеальних умовах (потрапляння прямих сонячних променів на матеріал) дорівнюватиме 68 годинам відтворення музики. 2,5 години збільшує час роботи до майже безмежного. Reflect Eternal також можна заряджати традиційним способом — за допомогою кабелю. Виробники обіцяють дві години роботи після 15 хвилин зарядки. Наразі навушники знаходяться на стадії концепту: у JBL обіцяють відправити їх покупцям у жовтні 2020 року. Пристрій буде продаватися за $165 у США та Німеччині, але для перших покупців ціну знизять до $99. Читайте також про те, що Google запустив переклад усної української мови в асистенті на iOS та Android
Реклама 👇 Замовити

Компанія JBL запустила на Indiegogo збір коштів для створення бездротових навушників Reflect Eternal. Їхня головна особливість — підзарядка за допомогою сонячної енергії. Завдяки цьому JBL обіцяє майже безмежний час роботи.

Про це повідомляє The Verge.

Що відомо

Компанія використовує матеріал Powerfoyle від шведської фірми Exeger. Творці технології стверджують, що матеріал перетворює сонячне та навіть штучне світло в енергію для постійної підзарядки пристрою. Але процес зарядки cповільниться без прямого впливу сонячного світла.

За даними JBL, півтори години на вулиці в ідеальних умовах (потрапляння прямих сонячних променів на матеріал) дорівнюватиме 68 годинам відтворення музики. 2,5 години збільшує час роботи до «майже безмежного».

Reflect Eternal також можна заряджати традиційним способом — за допомогою кабелю. Виробники обіцяють дві години роботи після 15 хвилин зарядки.

JBL

Наразі навушники знаходяться на стадії концепту: у JBL обіцяють відправити їх покупцям у жовтні 2020 року. Пристрій буде продаватися за $165 у США та Німеччині, але для перших покупців ціну знизять до $99.

Читайте також про те, що Google запустив🎧JBL представила бездротові навушники зі зарядом від сонячного світла: майже безмежна робота 1📱Google запустив переклад усної української мови в асистенті на iOS та Android переклад усної української мови в асистенті на iOS та Android

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: