fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚗 FlixCar — запустився аналог BlaBlaCar від Flixbus. Коли з’явиться в Україні

🚗 FlixCar — zapustyvsja analog BlaBlaCar vid Flixbus. Koly z’javyťsja v Ukraїni
FlixCar з часом буде запущено у всіх країнах, які входять до мережі FlixBus, та де карпулінгові сервіси є популярними. Україна не є винятком.
FlixCar z časom bude zapuščeno u vsih kraїnah, jaki vhodjať do mereži FlixBus, ta de karpulingovi servisy je populjarnymy. Ukraїna ne je vynjatkom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  FlixMobility, материнська компанія брендів FlixBus та FlixTrain, оголосила про запуск нового карпулінгового сервісу — FlixCar. Спочатку сервіс став доступний у Франції. FlixCar — безкоштовний сервіс, що не бере жодних комісій. Розрахунок відбувається між пасажиром та водієм. Що відомо. Користувачі, які зараз користуються послугами карпулінгу через інші платформи, зможуть перенести свій попередній досвід та оцінки з них на платформу FlixCar. FlixCar доповнить автобусну мережу FlixBus: за допомогою карпулінгу можна знайти маршрути на середні та далекі відстані, яких наразі немає у FlixBus. Коли зявиться в Україні. Керівний директор FlixBus у Польщі та Україні Міхал Леман розповів у коментарі Na chasi про плани сервісу в Україні. Планується, що FlixCar з часом буде запущено у всіх країнах, які входять до мережі FlixBus, та де карпулінгові сервіси є популярними. Україна не є винятком. Сайт наразі вже доступний для українських користувачів, хоча працює поки що англійською та французькою мовами.. Міхал Леман. . Читайте також про те, що Flixbus запустив нові маршрути з України до Польщі та Чехії: квитки від €5
Реклама 👇 Замовити

FlixMobility, материнська компанія брендів FlixBus та FlixTrain, оголосила про запуск нового карпулінгового сервісу — FlixCar. Спочатку сервіс став доступний у Франції.

FlixCar — безкоштовний сервіс, що не бере жодних комісій. Розрахунок відбувається між пасажиром та водієм.

Що відомо

Користувачі, які зараз користуються послугами карпулінгу через інші платформи, зможуть перенести свій попередній досвід та оцінки з них на платформу FlixCar.

🚗 FlixCar — запустився аналог BlaBlaCar від Flixbus. Коли з’явиться в Україні 1

FlixCar доповнить автобусну мережу FlixBus: за допомогою карпулінгу можна знайти маршрути на середні та далекі відстані, яких наразі немає у FlixBus.

Коли з’явиться в Україні

Керівний директор FlixBus у Польщі та Україні Міхал Леман розповів у коментарі Na chasi про плани сервісу в Україні.

Планується, що FlixCar з часом буде запущено у всіх країнах, які входять до мережі FlixBus, та де карпулінгові сервіси є популярними. Україна не є винятком. Сайт наразі вже доступний для українських користувачів, хоча працює поки що англійською та французькою мовами.

Міхал Леман

Читайте також про те, що Flixbus запустив🚗 FlixCar — запустився аналог BlaBlaCar від Flixbus. Коли з’явиться в Україні 2🚕 Uber запустив кампанію популяризації ременів безпеки: отримати знижку 30% нові маршрути з України до Польщі та Чехії: квитки від €5

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: