fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Україна — у ТОП-40 наймогутніших країн світу за версією US News

🇺🇦 Ukraїna — u TOP-40 najmogutnišyh kraїn svitu za versijeju US News
Враховували п'ять факторів: економіка, військова потужність, лідерство у світі, політичний вплив, а також членство та участь у міжнародних альянсах. У рейтингу Україна посіла 39 місце.
Vrahovuvaly p'jať faktoriv: ekonomika, vijśkova potužnisť, liderstvo u sviti, polityčnyj vplyv, a takož členstvo ta učasť u mižnarodnyh aľjansah. U rejtyngu Ukraїna posila 39 misce.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна посіла 39 місце у рейтингу наймогутніших держав світу. Його опублікував американський журнал US News & World Report, що є одним з найавторитетніших політичних видань США. Рейтинг був складений аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсільванії. Які критерії. Враховували пять факторів: економіка, військова потужність, лідерство у світі, політичний вплив, а також членство та участь у міжнародних альянсах. Перше місце у рейтингу отримали Сполучені Штати Америки. На другому — Росія, на третьому — Китай. У першу десятку також увійшли Німеччина, Великобританія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея. Україна опинилася вище таких країн, як Фінляндія, Греція, Польща, Португалія, Угорщина, Сербія, Чехія, Хорватія. US News & World Report — журнал, що веде свою історію з 1933 року. Його щомісячна аудиторія нараховує десятки мільйонів унікальних відвідувачів, які переглядають сотні мільйонів статей. Читайте також про те, що Україна піднялася на п’ять сходинок у рейтингу громадянств світу.
Реклама 👇 Замовити

Україна посіла 39 місце у рейтингу наймогутніших держав світу. Його опублікував американський журнал US News & World Report, що є одним з найавторитетніших політичних видань США.

Рейтинг був складений аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсільванії.

Які критерії

Враховували п’ять факторів: економіка, військова потужність, лідерство у світі, політичний вплив, а також членство та участь у міжнародних альянсах.

Україна

Перше місце у рейтингу отримали Сполучені Штати Америки. На другому — Росія, на третьому — Китай. У першу десятку також увійшли Німеччина, Великобританія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея.

Україна опинилася вище таких країн, як Фінляндія, Греція, Польща, Португалія, Угорщина, Сербія, Чехія, Хорватія.

US News & World Report — журнал, що веде свою історію з 1933 року. Його щомісячна аудиторія нараховує десятки мільйонів унікальних відвідувачів, які переглядають сотні мільйонів статей.

Читайте також про те, що Україна піднялася🇺🇦 Україна — у ТОП-40 наймогутніших країн світу за версією US News 1🔺Україна піднялася на п’ять сходинок у рейтингу громадянств світу на п’ять сходинок у рейтингу громадянств світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: