fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚕 Uber запускає перевірку ідентифікації водіїв та кур’єрів в Україні

🚕 Uber zapuskaje perevirku identyfikaciї vodiїv ta kur'jeriv v Ukraїni
Функція допоможе запобігти шахрайству та переконатися, що потрібна людина знаходиться за кермом автомобіля або доставляє їжу.
Funkcija dopomože zapobigty šahrajstvu ta perekonatysja, ščo potribna ljudyna znahodyťsja za kermom avtomobilja abo dostavljaje їžu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Uber представляє функцію Перевірка ідентифікації в режимі реального часу для всіх водіїв та курєрів в Україні. Що відомо. Функція допоможе запобігти шахрайству, захистити облікові записи водія і курєра від злому. Це також гарантуватиме користувачам, що потрібна людина знаходиться за кермом автомобіля або доставляє їжу. Як працює. Водіїв і курєрів будуть періодично просити переїхати в безпечне місце і зробити селфі, щоб переконатися, що їх фото збігається з профілем власника облікового запису. Цей запит може прийти у будь-який час, при вході в систему або між поїздками чи доставками. Якщо зображення не збігаються або перевірка не виконана, обліковий запис буде заблоковано, і буде проведено подальше розслідування. Попри те, що перевірки будуть проводитися випадковим чином, вони будуть ініційовані автоматично, якщо користувач повідомить про підозру невідповідності між зображеннями. Щоб захистити особисті дані наших користувачів, водіям і курєрам буде надана можливість вибрати або автоматичну перевірку з використанням біометричної технології, або перевірку вручну за допомогою агентів підтримки Uber. Читайте також про те, що Uber почав приховувати номери телефонів водіїв та пасажирів в Україні
Реклама 👇 Замовити

Uber представляє функцію «Перевірка ідентифікації в режимі реального часу» для всіх водіїв та кур’єрів в Україні.

Що відомо

Функція допоможе запобігти шахрайству, захистити облікові записи водія і кур’єра від злому. Це також гарантуватиме користувачам, що потрібна людина знаходиться за кермом автомобіля або доставляє їжу.

Uber

Як працює

  • Водіїв і кур’єрів будуть періодично просити переїхати в безпечне місце і зробити селфі, щоб переконатися, що їх фото збігається з профілем власника облікового запису. Цей запит може прийти у будь-який час, при вході в систему або між поїздками чи доставками.
  • Якщо зображення не збігаються або перевірка не виконана, обліковий запис буде заблоковано, і буде проведено подальше розслідування.
  • Попри те, що перевірки будуть проводитися випадковим чином, вони будуть ініційовані автоматично, якщо користувач повідомить про підозру невідповідності між зображеннями.
  • Щоб захистити особисті дані наших користувачів, водіям і кур’єрам буде надана можливість вибрати або автоматичну перевірку з використанням біометричної технології, або перевірку вручну за допомогою агентів підтримки Uber.

Читайте також про те, що Uber почав приховувати🚕 Uber запускає перевірку ідентифікації водіїв та кур'єрів в Україні 1🚕 Uber почав приховувати номери телефонів водіїв та пасажирів в Україні номери телефонів водіїв та пасажирів в Україні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: