fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔵 Microsoft показала оновлений логотип Windows та дизайн для іконок додатків

🔵 Microsoft pokazala onovlenyj logotyp Windows ta dyzajn dlja ikonok dodatkiv
Під час редизайну компанія керувалася принципами Fluent Design, які були вперше представлені у 2017 році. Тоді Microsoft підкреслювала, що дизайн складається з п'яти основних компонентів: світла, глибини, руху, матеріалу та масштабу.
Pid čas redyzajnu kompanija keruvalasja pryncypamy Fluent Design, jaki buly vperše predstavleni u 2017 roci. Todi Microsoft pidkresljuvala, ščo dyzajn skladajeťsja z p'jaty osnovnyh komponentiv: svitla, glybyny, ruhu, materialu ta masštabu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Microsoft представила оновлений логотип для Windows та новий дизайн іконок для 100 додатків. Про це розповів у блозі на Medium віце-президент Microsoft по дизайну та досліджень Джон Фрідман. Що відомо. Як зазначає The Verge, велика частина змін — це перероблювання чинних іконок. Оновлені значки виглядають більш сучасно та поєднуються один з одним. Під час редизайну компанія керувалася принципами Fluent Design, які були вперше представлені у 2017 році. Тоді компанія підкреслювала, що дизайн складається з пяти основних компонентів: світла, глибини, руху, матеріалу та масштабу. Дизайн. Елементи здатні реагувати на освітлення та мають різні шари глибини. Окремими шарами можна маніпулювати для анімації, а матеріали по-різному показують, поглинають та передають світло. Microsoft не вказала конкретної дати, коли нові логотипи зявляться у додатках. Читайте також про те, що Google запустив переклад усної української мови в асистенті на iOS та Android
Реклама 👇 Замовити

Microsoft представила оновлений логотип для Windows та новий дизайн іконок для 100 додатків.

Про це розповів у блозі на Medium віце-президент Microsoft по дизайну та досліджень Джон Фрідман.

🔵 Microsoft показала оновлений логотип Windows та дизайн для іконок додатків 1

Що відомо

Як зазначає The Verge, велика частина змін — це перероблювання чинних іконок. Оновлені значки виглядають більш сучасно та поєднуються один з одним.

Під час редизайну компанія керувалася принципами Fluent Design, які були вперше представлені у 2017 році. Тоді компанія підкреслювала, що дизайн складається з п’яти основних компонентів: світла, глибини, руху, матеріалу та масштабу.

01/ 03

Дизайн

Елементи здатні реагувати на освітлення та мають різні шари глибини. Окремими шарами можна маніпулювати для анімації, а матеріали по-різному показують, поглинають та передають світло.

Microsoft не вказала конкретної дати, коли нові логотипи з’являться у додатках.

Читайте також про те, що Google запустив🔵 Microsoft показала оновлений логотип Windows та дизайн для іконок додатків 2📱Google запустив переклад усної української мови в асистенті на iOS та Android переклад усної української мови в асистенті на iOS та Android

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: