fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 НБУ знизив облікову ставку до 13,5% річних — як вплине на кредити

💸 NBU znyzyv oblikovu stavku do 13,5% ričnyh — jak vplyne na kredyty
Облікова ставка — це відсоток, під який НБУ дає кредити банкам. Це означає, що банки можуть надавати громадянам кредити під відсоток, який не нижче облікової ставки. Відтепер українці зможуть брати кредити під нижчий відсоток, збільшивши таким чином кількість покупок.
Oblikova stavka — ce vidsotok, pid jakyj NBU daje kredyty bankam. Ce označaje, ščo banky možuť nadavaty gromadjanam kredyty pid vidsotok, jakyj ne nyžče oblikovoї stavky. Vidteper ukraїnci zmožuť braty kredyty pid nyžčyj vidsotok, zbiľšyvšy takym čynom kiľkisť pokupok.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Національний банк України ухвалив рішення про зниження облікової ставки на 2% — з 15,5% до 13,5% річних. Зміни набувають чинності з 13 грудня 2019 року. Про це повідомив голова НБУ Яків Смолій, передає Економічна правда. Як це вплине на кредити. Облікова ставка — це відсоток, під який НБУ дає кредити банкам. Це означає, що банки можуть надавати громадянам кредити під відсоток, який не нижче облікової ставки. Відтепер українці зможуть брати кредити під нижчий відсоток, збільшивши таким чином кількість покупок. Також це вплине на полегшення ведення бізнесу в Україні. Компанії зможуть брати кредити та розвиватися. Облікова ставка. За допомогою облікової ставки, НБУ має змогу керувати інфляцією. Підвищення ставки призводить до зменшення витрат серед українців та уповільнення зростання цін. За даними Держстату, інфляція у листопаді сповільнилася до 5,1% у річному вимірі. 24 жовтня 2019 року Нацбанк знизив розмір облікової ставки в Україні до 15,5% річних. Читайте також про те, що в Україні скасували держмонополію на виробництво спирту: що це змінить  
Реклама 👇 Замовити

Національний банк України ухвалив рішення про зниження облікової ставки на 2% — з 15,5% до 13,5% річних. Зміни набувають чинності з 13 грудня 2019 року.

Про це повідомив голова НБУ Яків Смолій, передає Економічна правда.

Як це вплине на кредити

Облікова ставка — це відсоток, під який НБУ дає кредити банкам. Це означає, що банки можуть надавати громадянам кредити під відсоток, який не нижче облікової ставки.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Відтепер українці зможуть брати кредити під нижчий відсоток, збільшивши таким чином кількість покупок. Також це вплине на полегшення ведення бізнесу в Україні. Компанії зможуть брати кредити та розвиватися.

НБУ

Облікова ставка

За допомогою облікової ставки, НБУ має змогу керувати інфляцією. Підвищення ставки призводить до зменшення витрат серед українців та уповільнення зростання цін.

За даними Держстату, інфляція у листопаді сповільнилася до 5,1% у річному вимірі.

24 жовтня 2019 року Нацбанк знизив розмір облікової ставки в Україні до 15,5% річних.

Читайте також про те, що в Україні скасували💸 НБУ знизив облікову ставку до 13,5% річних — як вплине на кредити 1🍷В Україні скасували держмонополію на виробництво спирту: що це змінить держмонополію на виробництво спирту: що це змінить

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: