fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐠 Дивіться The Deep Sea — сайт-візуалізація, наскільки глибокий океан

🐠 Dyviťsja The Deep Sea — sajt-vizualizacija, naskiľky glybokyj okean
Ніл Агарваль створив сайт The Deep Sea, який дозволяє здійснити найбільш всебічну інтерактивну подорож частинами океану, про які ми знаємо.
Nil Agarvaľ stvoryv sajt The Deep Sea, jakyj dozvoljaje zdijsnyty najbiľš vsebičnu interaktyvnu podorož častynamy okeanu, pro jaki my znajemo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними NOAA, 80% Світового океану досі залишаються недослідженими. Ніл Агарваль створив сайт The Deep Sea, який дозволяє здійснити найбільш всебічну інтерактивну подорож частинами океану, про які ми знаємо. Як виглядає. Починаючи лише в декількох десятках метрів під океаном, Агарваль розпочинає цифрову подорож знайомими територіями з атлантичним лососем та полярними ведмедями. На глибині понад 100 метрів ми знаходимо знайомих тварин, таких як кити-вбивці та морські леви, а вже на глибині 200 метрів починаємо стикатися з менш знайомими морськими істотами, такими як вугор-вовк. І на 332 метрах ми доходимо до найглибшої частини океану, у яку людина коли-небудь пірнала. Спуск триває далеко за 1000 метрів, досягаючи вражаючих глибин. Подивитися на океан можна за посиланням. Читайте також про те, що бета-версія додатка Дія запуститься наступного тижня
Реклама 👇 Замовити

За даними NOAA, 80% Світового океану досі залишаються недослідженими.

Ніл Агарваль створив сайт The Deep Sea, який дозволяє здійснити найбільш всебічну інтерактивну подорож частинами океану, про які ми знаємо.

Як виглядає

Починаючи лише в декількох десятках метрів під океаном, Агарваль розпочинає цифрову подорож знайомими територіями з атлантичним лососем та полярними ведмедями.

The Deep Sea

На глибині понад 100 метрів ми знаходимо знайомих тварин, таких як кити-вбивці та морські леви, а вже на глибині 200 метрів починаємо стикатися з менш знайомими морськими істотами, такими як вугор-вовк.

І на 332 метрах ми доходимо до найглибшої частини океану, у яку людина коли-небудь пірнала.

The Deep Sea

Спуск триває далеко за 1000 метрів, досягаючи вражаючих глибин. Подивитися на океан можна за посиланням.

Читайте також про те, що бета-версія додатка «Дія» запуститься🐠 Дивіться The Deep Sea — сайт-візуалізація, наскільки глибокий океан 1📱Бета-версія додатка «Дія» запуститься наступного тижня наступного тижня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: