fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎧 Люди з вадами слуху зможуть «почути» концерти ТНМК та «Вагоновожатые»

🎧 Ljudy z vadamy sluhu zmožuť «počuty» koncerty TNMK ta «Vagonovožatыe»
Під час виступу обох гуртів у концертному клубі Bel Etage Music Hall буде окремо облаштована зона зі спеціалістами з сурдоперекладу з команди проєкту «Дивись як чутно».
Pid čas vystupu oboh gurtiv u koncertnomu klubi Bel Etage Music Hall bude okremo oblaštovana zona zi specialistamy z surdoperekladu z komandy projektu «Dyvyś jak čutno».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Люди з вадами слуху зможуть почути музику популярних українських виконавців. Сурдопереклад супроводжуватиме концерти гуртів ТНМК та Вагоновожатые. Соціальна ініціатива Дивись як чутно створена медіасервісом MEGOGO. Які концерти. 6 грудня відбудеться виступ ТНМК, а 15 грудня — Вагоновожатые. Під час виступу обох гуртів у концертному клубі Bel Etage Music Hall буде окремо облаштована зона зі спеціалістами з сурдоперекладу з команди проєкту Дивись як чутно. Також соціальна ініціатива Дивись як чутно створює можливості переглядати кіно абсолютно всім. Які ще можливості. У рамках проєкту на платформі MEGOGO є окремий розділ із продуктами, що мають сурдопереклад, а також запущено інтерактивний телеканал Дивись як чутно, що має контент для глядачів різного віку. Дивись як чутно часто проводить безкоштовні кінопокази та інші культурні події для усіх охочих. Більше інформації та анонсів подій — в офіційній групі проєкту у Facebook. Читайте також про досягнення та плани українського інклюзивного ІТ
Реклама 👇 Замовити

Люди з вадами слуху зможуть «почути» музику популярних українських виконавців. Сурдопереклад супроводжуватиме концерти гуртів ТНМК та «Вагоновожатые».

Соціальна ініціатива «Дивись як чутно» створена медіасервісом MEGOGO.

Які концерти

6 грудня відбудеться виступ ТНМК, а 15 грудня — «Вагоновожатые». Під час виступу обох гуртів у концертному клубі Bel Etage Music Hall буде окремо облаштована зона зі спеціалістами з сурдоперекладу з команди проєкту «Дивись як чутно».

ТНМК

Також соціальна ініціатива «Дивись як чутно» створює можливості переглядати кіно абсолютно всім.

Які ще можливості

У рамках проєкту на платформі MEGOGO є окремий розділ із продуктами, що мають сурдопереклад, а також запущено інтерактивний телеканал «Дивись як чутно», що має контент для глядачів різного віку.

«Дивись як чутно» часто проводить безкоштовні кінопокази та інші культурні події для усіх охочих.

Більше інформації та анонсів подій — в офіційній групі проєкту у Facebook.

Читайте також про досягнення🎧 Люди з вадами слуху зможуть «почути» концерти ТНМК та «Вагоновожатые» 1🖥️ Досягнення та плани українського інклюзивного ІТ та плани українського інклюзивного ІТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: