fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 У Харкові хочуть створити інклюзивний хаб — запустили краудфандинг

💸 U Harkovi hočuť stvoryty inkljuzyvnyj hab — zapustyly kraudfandyng
Простір майбутнього хабу буде зонований на дві частини — кухню-студію та вітальню для навчання, проведення публічних заходів та дружніх зустрічей. Організація працює над тим, щоб схожі інклюзивні хаби з’являлися і в інших регіонах України.
Prostir majbutńogo habu bude zonovanyj na dvi častyny — kuhnju-studiju ta vitaľnju dlja navčannja, provedennja publičnyh zahodiv ta družnih zustričej. Organizacija pracjuje nad tym, ščob shoži inkljuzyvni haby z’javljalysja i v inšyh regionah Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Громадська організація Еммаус запустила всеукраїнську благодійну акцію Зроби мені хаб. Мета кампанії — зібрати 550 тисяч грн на створення першого інклюзивного хаба у Харкові та привернути увагу до молоді з інвалідністю та випускників інтернатів. Яка наразі ситуація. Попри реформу інтернатних закладів України, там досі перебуває понад 90 тисяч дітей, близько 17% з яких мають інвалідність. Через низьку якість освіти в інтернатах їхні шанси скласти ЗНО та отримати середню спеціальну чи вищу освіту — мізерні. Для дітей з інвалідністю це означає безробіття та переміщення до пансіонатів для престарілих без шансів на соціалізацію до кінця життя. Якщо дивитися на закордонний досвід, то, наприклад, італійська організація Agevolando за 10 років свого існування створила 14 квартир для 42 сиріт та інвалідів. https://www.youtube.com/watch?v=xOK83fI3nhw Яким буде хаб. Простір майбутнього хабу буде зонований на дві частини — кухню-студію та вітальню для навчання, проведення публічних заходів та дружніх зустрічей. Кухня — інклюзивна, там є спеціальні підставка й заїзд для візка під мийку, а також —  плита зниженого рівня, щоб людям маленького зросту було зручно. Вітальня буде облаштована проєктором та спеціальними меблями. Приєднатися до кампанії та фондувати можна на сайті ГО Еммаус. Організація працює над тим, щоб схожі інклюзивні хаби з’являлися і в інших регіонах України. Читайте також про те, що люди з вадами слуху зможуть почути концерти ТНМК та Вагоновожатые.
Реклама 👇 Замовити

Громадська організація «Еммаус» запустила всеукраїнську благодійну акцію «Зроби мені хаб». Мета кампанії — зібрати 550 тисяч грн на створення першого інклюзивного хаба у Харкові та привернути увагу до молоді з інвалідністю та випускників інтернатів.

Яка наразі ситуація

Попри реформу інтернатних закладів України, там досі перебуває понад 90 тисяч дітей, близько 17% з яких мають інвалідність. Через низьку якість освіти в інтернатах їхні шанси скласти ЗНО та отримати середню спеціальну чи вищу освіту — мізерні.

Для дітей з інвалідністю це означає безробіття та переміщення до пансіонатів для престарілих без шансів на соціалізацію до кінця життя. Якщо дивитися на закордонний досвід, то, наприклад, італійська організація Agevolando за 10 років свого існування створила 14 квартир для 42 сиріт та інвалідів.

Яким буде хаб

Простір майбутнього хабу буде зонований на дві частини — кухню-студію та вітальню для навчання, проведення публічних заходів та дружніх зустрічей.

Кухня — інклюзивна, там є спеціальні підставка й заїзд для візка під мийку, а також —  плита зниженого рівня, щоб людям маленького зросту було зручно. Вітальня буде облаштована проєктором та спеціальними меблями.

Приєднатися до кампанії та фондувати можна на сайті ГО «Еммаус». Організація працює над тим, щоб схожі інклюзивні хаби з’являлися і в інших регіонах України.

Читайте також про те, що люди з вадами слуху зможуть💸 У Харкові хочуть створити інклюзивний хаб — запустили краудфандинг 1🎧 Люди з вадами слуху зможуть «почути» концерти ТНМК та «Вагоновожатые» «почути» концерти ТНМК та «Вагоновожатые».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: