fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱Написати чиновнику у Viber: Дубілет анонсував чати з держслужбовцями

📱Napysaty čynovnyku u Viber: Dubilet anonsuvav čaty z deržslužbovcjamy
На відміну від телефонного дзвінка, паперової відповіді або очного візиту, у месенджерах можна відстежувати випадки неякісних консультацій. Цього тижня вже запустили перші чат-консультації для Міністерства соцполітики.
Na vidminu vid telefonnogo dzvinka, paperovoї vidpovidi abo očnogo vizytu, u mesendžerah možna vidstežuvaty vypadky nejakisnyh konsuľtacij. Cogo tyžnja vže zapustyly perši čat-konsuľtaciї dlja Ministerstva socpolityky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Уряд хоче запустити можливість спілкування з держорганами через чати у месенджерах, якими ми користуємося щодня у своєму смартфоні. Також будуть веб-версії, якщо немає смартфона або зручніше з компютера. Про це у Facebook написав міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет. Які переваги. Наразі уряд запускає пілот, який дозволить держслужбовцям відповідати на запити громадян у месенджерах з віддалених робочих місць. Це дозволить організовувати робочі місця для держслужбовців не тільки у Києві, а й у регіонах, де найскладніше знайти роботу. Таким чином, будуть працевлаштовувати держслужбовців, які потрапили під масову оптимізацію. Якісні консультації. На відміну від телефонного дзвінка, паперової відповіді або очного візиту, уряд у чатах зможе відстежувати випадки неякісних консультацій. За словами Дубілета, це дозволить побудувати правильну фінансову і нефінансову мотивацію для співробітників. Цього тижня вже запустили перші чат-консультації для Міністерства соцполітики. Читайте також про реорганізацію мінкульту: уряд створив 7 нових агентств
Реклама 👇 Замовити

Уряд хоче запустити можливість спілкування з держорганами через чати у месенджерах, якими ми користуємося щодня у своєму смартфоні. Також будуть веб-версії, якщо немає смартфона або зручніше з комп’ютера.

Про це у Facebook написав міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

📱Написати чиновнику у Viber: Дубілет анонсував чати з держслужбовцями 1месенджер” width=”589″ height=”392″>

Які переваги

Наразі уряд запускає пілот, який дозволить держслужбовцям відповідати на запити громадян у месенджерах з віддалених робочих місць.

Це дозволить організовувати робочі місця для держслужбовців не тільки у Києві, а й у регіонах, де найскладніше знайти роботу. Таким чином, будуть працевлаштовувати держслужбовців, які потрапили під масову оптимізацію.

📱Написати чиновнику у Viber: Дубілет анонсував чати з держслужбовцями 2месенджер” width=”967″ height=”725″>

Якісні консультації

На відміну від телефонного дзвінка, паперової відповіді або очного візиту, уряд у чатах зможе відстежувати випадки неякісних консультацій. За словами Дубілета, це дозволить побудувати правильну фінансову і нефінансову мотивацію для співробітників.

Цього тижня вже запустили перші чат-консультації для Міністерства соцполітики.

Читайте також про реорганізацію мінкульту: уряд створив📱Написати чиновнику у Viber: Дубілет анонсував чати з держслужбовцями 3🎨 Реорганізація мінкульту: уряд створив 7 нових агентств 7 нових агентств

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: