fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ⓜ️ Веб-студія створила брендинг та айдентику несправжнього метро в Одесі — фото

Ⓜ️ Veb-studija stvoryla brendyng ta ajdentyku nespravžńogo metro v Odesi — foto
Команда веб-студії SOLAR Digital зробила брендинг та сайт для метро в Одесі, ​​якого немає. Разом із брендингом також розробили серію плакатів, які розповідають про появу метро в місті і спонукають ним користуватися.
Komanda veb-studiї SOLAR Digital zrobyla brendyng ta sajt dlja metro v Odesi, ​​jakogo nemaje. Razom iz brendyngom takož rozrobyly seriju plakativ, jaki rozpovidajuť pro pojavu metro v misti i sponukajuť nym korystuvatysja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Метро в Одесі почали розробляти у 1970-х роках, у 2000-х обіцяли будувати мало не щороку. Метрополітен мав вирішити багато проблем зі заторами у місті, де з деяких районів складно виїхати. Команда веб-студії SOLAR Digital зробила брендинг та сайт для метро, ​​якого немає. Про ідею. Варіанти майбутнього метро були дуже різними: від фантастичних фільмів до вагонів на сучасних одеських вулиць. Були ідеї запустити в соцмережах чутки на тему будівництво метро в Одесі вже почалося та створювати контент, орієнтуючись на реакцію аудиторії. У підсумку команда вирішила, що люди мусять повірити, що метро в Одесі таки може з’явитися. Тому створили брендинг для наземного метрополітену, який простіше та дешевше будувати. Логотип та айдентика Одеського метро. Розробка дизайн-коду проходила під слоганом Брендинг без тьоті Соні. Оскільки знак метрополітену мають ідентифікувати туристи з усього світу, команда вирішила не відходити від літери М у позначенні, адаптувавши її під одеську реальність. Вийшло ОМ — Одеське метро. Після SOLAR Digital забрендувала вагони, розробила навігацію для станцій, проїзні квитки, додаток для просунутих користувачів та нову карту метро. Разом із брендингом веб-студія розробила серію плакатів, які розповідають про появу метро в місті та спонукають ним користуватися. Читайте також про те, що мінцифра запускає курси з цифрової грамотності.
Реклама 👇 Замовити

Метро в Одесі почали розробляти у 1970-х роках, у 2000-х обіцяли будувати мало не щороку. Метрополітен мав вирішити багато проблем зі заторами у місті, де з деяких районів складно виїхати.

Команда веб-студії SOLAR Digital зробила брендинг та сайт для метро, ​​якого немає.

Ⓜ️ Веб-студія створила брендинг та айдентику несправжнього метро в Одесі — фото 1

Про ідею

Варіанти майбутнього метро були дуже різними: від фантастичних фільмів до вагонів на сучасних одеських вулиць. Були ідеї запустити в соцмережах чутки на тему «будівництво метро в Одесі вже почалося» та створювати контент, орієнтуючись на реакцію аудиторії.

Ⓜ️ Веб-студія створила брендинг та айдентику несправжнього метро в Одесі — фото 2

У підсумку команда вирішила, що люди мусять повірити, що метро в Одесі таки може з’явитися. Тому створили брендинг для наземного метрополітену, який простіше та дешевше будувати.

Логотип та айдентика Одеського метро

Розробка дизайн-коду проходила під слоганом «Брендинг без тьоті Соні».

Ⓜ️ Веб-студія створила брендинг та айдентику несправжнього метро в Одесі — фото 3

Оскільки знак метрополітену мають ідентифікувати туристи з усього світу, команда вирішила не відходити від літери «М» у позначенні, адаптувавши її під одеську реальність. Вийшло «ОМ» — Одеське метро.

Ⓜ️ Веб-студія створила брендинг та айдентику несправжнього метро в Одесі — фото 4

Після SOLAR Digital забрендувала вагони, розробила навігацію для станцій, проїзні квитки, додаток для просунутих користувачів та нову карту метро.

Ⓜ️ Веб-студія створила брендинг та айдентику несправжнього метро в Одесі — фото 5

Разом із брендингом веб-студія розробила серію плакатів, які розповідають про появу метро в місті та спонукають ним користуватися.

Читайте також про те, що мінцифра запускаєⓂ️ Веб-студія створила брендинг та айдентику несправжнього метро в Одесі — фото 6🖥️ «Держава в смартфоні»: мінцифра запускає курси з цифрової грамотності курси з цифрової грамотності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: