fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎒Електронний учнівський квиток: як виглядає, які функції та коли запустять

🎒Elektronnyj učnivśkyj kvytok: jak vygljadaje, jaki funkciї ta koly zapustjať
У майбутньому електронний учнівський квиток буде інструментом для користування електронним учнівським кабінетом із онлайн-щоденником та завданнями. Згодом за його допомогою школярі отримуватимуть обіди у їдальнях.
U majbutńomu elektronnyj učnivśkyj kvytok bude instrumentom dlja korystuvannja elektronnym učnivśkym kabinetom iz onlajn-ščodennykom ta zavdannjamy. Zgodom za jogo dopomogoju školjari otrymuvatymuť obidy u їdaľnjah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До кінця 2019 року виготовлять перші 35 тисяч електронних учнівських квитків. Про це повідомив на сторінці у Facebook директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров. Дизайн розробила команда Агенти змін. Які функції. Електронний учнівський квиток буде не тільки проїзним. Завдяки ідентифікації, картка стане електронним ключем учня до різних сервісів та можливостей. У майбутньому електронний учнівський квиток буде інструментом для користування електронним учнівським кабінетом з онлайн-щоденником та завданнями. Згодом за його допомогою школярі отримуватимуть обіди у їдальнях. Як виглядає. Нагадаємо, через впровадження учнівського електронного квитка на 2020 рік перенесли запуск е-квитка у київському транспорті. Читайте також про те, що мінцифра запускає курси з цифрової грамотності.
Реклама 👇 Замовити

До кінця 2019 року виготовлять перші 35 тисяч електронних учнівських квитків.

Про це повідомив на сторінці у Facebook директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Дизайн розробила команда «Агенти змін».

Які функції

Електронний учнівський квиток буде не тільки проїзним. Завдяки ідентифікації, картка стане електронним ключем учня до різних сервісів та можливостей.

учнівський квиток

У майбутньому електронний учнівський квиток буде інструментом для користування електронним учнівським кабінетом з онлайн-щоденником та завданнями. Згодом за його допомогою школярі отримуватимуть обіди у їдальнях.

Як виглядає

учнівський квиток

Нагадаємо, через впровадження учнівського електронного квитка на 2020 рік перенесли запуск е-квитка у київському транспорті.

Читайте також про те, що мінцифра запускає🎒Електронний учнівський квиток: як виглядає, які функції та коли запустять 1🖥️ «Держава в смартфоні»: мінцифра запускає курси з цифрової грамотності курси з цифрової грамотності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: