Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌊 Запустили медіа О, Море.Сity — про життя і відпочинок на морському узбережжі України

🌊 Zapustyly media O, More.Sity — pro žyttja i vidpočynok na morśkomu uzberežži Ukraїny

Окрім контентної частини, сайт О, Море.Сity міститиме сервіси з пошуку житла, розваг та маршрутів. Технічна команда готує його до запуску у січні-лютому.
Okrim kontentnoї častyny, sajt O, More.Sity mistytyme servisy z pošuku žytla, rozvag ta maršrutiv. Tehnična komanda gotuje jogo do zapusku u sični-ljutomu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Агенція розвитку локальних медіа Або запустила сайт О, Море.Сity — інтернет-видання про приморські містечка і села України, відпочинок і життя там. Цільова аудиторія — усі, хто їздять відпочивати на море, і ті, хто поки мають упередження до українських курортів. Про що писатимуть. До кінця року на сайті з’явиться 150 матеріалів. До їх створення залучені близько 40 авторів. Хто очолив. Головна редакторка сайту О, Море.Сity — Альона Вишницька. Випускниця школи журналістики УКУ, авторка The Ukrainians, Лівий берег, Reporters, Medialab, MC.Today, Українська Правда, ФОКУС, Громадське. Окрім контентної частини, сайт міститиме сервіси з пошуку житла, розваг та маршрутів — повний каталог всього, що є на Півдні. Технічна команда готує його до запуску у січні-лютому. Читайте також про те, що в Україні запустили нове медіа — The Lede. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів.
Реклама 👇 Замовити

Агенція розвитку локальних медіа «Або» запустила сайт О, Море.Сity — інтернет-видання про приморські містечка і села України, відпочинок і життя там.

Цільова аудиторія — усі, хто їздять відпочивати на море, і ті, хто поки мають упередження до українських курортів.

О, Море.<span data-soloveiko_check='UK_MIXED_ALPHABETS---#---undefined---#---Сity містить суміш кирилиці та латиниці: «С/ity», <br/>виправлення: City---#---City---#---Сity' class='soloveiko-hidden-grammar-error' id='soloveiko-473:4'>Сity</span>

Про що писатимуть

Ми будемо показувати Південь справжнім, колоритним, і, так, часто — не ідеальним. Вишукувати круті, але маловідомі місця. Показувати вдалі приклади туристичних сервісів і ті, яким ще далеко до клієнтоорієнтованості. Одна із цілей — поступово розворушувати місцевий бізнес і популяризувати відпочинок на Півдні

Євгеній Фролов, керівник проекту і ментор Агенції розвитку локальних медіа «Або»

До кінця року на сайті з’явиться 150 матеріалів. До їх створення залучені близько 40 авторів.

Хто очолив

Головна редакторка сайту О, Море.Сity — Альона Вишницька. Випускниця школи журналістики УКУ, авторка The Ukrainians, Лівий берег, Reporters, Medialab, MC.Today, Українська Правда, ФОКУС, Громадське.

Окрім контентної частини, сайт міститиме сервіси з пошуку житла, розваг та маршрутів — повний каталог всього, що є на Півдні. Технічна команда готує його до запуску у січні-лютому.

Читайте також про те, що в Україні запустили нове медіа — The Lede. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: