fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌊 Запустили медіа О, Море.Сity — про життя і відпочинок на морському узбережжі України

🌊 Zapustyly media O, More.Sity — pro žyttja i vidpočynok na morśkomu uzberežži Ukraїny
Окрім контентної частини, сайт О, Море.Сity міститиме сервіси з пошуку житла, розваг та маршрутів. Технічна команда готує його до запуску у січні-лютому.
Okrim kontentnoї častyny, sajt O, More.Sity mistytyme servisy z pošuku žytla, rozvag ta maršrutiv. Tehnična komanda gotuje jogo do zapusku u sični-ljutomu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Агенція розвитку локальних медіа Або запустила сайт О, Море.Сity — інтернет-видання про приморські містечка і села України, відпочинок і життя там. Цільова аудиторія — усі, хто їздять відпочивати на море, і ті, хто поки мають упередження до українських курортів. Про що писатимуть. Ми будемо показувати Південь справжнім, колоритним, і, так, часто — не ідеальним. Вишукувати круті, але маловідомі місця. Показувати вдалі приклади туристичних сервісів і ті, яким ще далеко до клієнтоорієнтованості. Одна із цілей — поступово розворушувати місцевий бізнес і популяризувати відпочинок на Півдні. Євгеній Фролов. керівник проекту і ментор Агенції розвитку локальних медіа Або. До кінця року на сайті з’явиться 150 матеріалів. До їх створення залучені близько 40 авторів. Хто очолив. Головна редакторка сайту О, Море.Сity — Альона Вишницька. Випускниця школи журналістики УКУ, авторка The Ukrainians, Лівий берег, Reporters, Medialab, MC.Today, Українська Правда, ФОКУС, Громадське. Окрім контентної частини, сайт міститиме сервіси з пошуку житла, розваг та маршрутів — повний каталог всього, що є на Півдні. Технічна команда готує його до запуску у січні-лютому. Читайте також про те, що в Україні запустили нове медіа — The Lede. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів.
Реклама 👇 Замовити

Агенція розвитку локальних медіа «Або» запустила сайт О, Море.Сity — інтернет-видання про приморські містечка і села України, відпочинок і життя там.

Цільова аудиторія — усі, хто їздять відпочивати на море, і ті, хто поки мають упередження до українських курортів.

🌊 Запустили медіа О, Море.Сity — про життя і відпочинок на морському узбережжі України 1виправлення: City—#—City—#—Сity’ class=’soloveiko-hidden-grammar-error’ id=’soloveiko-473:4’>Сity” width=”588″ height=”290″>

Про що писатимуть

Ми будемо показувати Південь справжнім, колоритним, і, так, часто — не ідеальним. Вишукувати круті, але маловідомі місця. Показувати вдалі приклади туристичних сервісів і ті, яким ще далеко до клієнтоорієнтованості. Одна із цілей — поступово розворушувати місцевий бізнес і популяризувати відпочинок на Півдні

Євгеній Фролов, керівник проекту і ментор Агенції розвитку локальних медіа «Або»

До кінця року на сайті з’явиться 150 матеріалів. До їх створення залучені близько 40 авторів.

Хто очолив

Головна редакторка сайту О, Море.Сity — Альона Вишницька. Випускниця школи журналістики УКУ, авторка The Ukrainians, Лівий берег, Reporters, Medialab, MC.Today, Українська Правда, ФОКУС, Громадське.

Окрім контентної частини, сайт міститиме сервіси з пошуку житла, розваг та маршрутів — повний каталог всього, що є на Півдні. Технічна команда готує його до запуску у січні-лютому.

Читайте також про те, що в Україні запустили нове медіа — The Lede🌊 Запустили медіа О, Море.Сity — про життя і відпочинок на морському узбережжі України 2✍️ В Україні запустили нове медіа — The Lede. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: