fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Український фонд стартапів запрацював: як відправити заявку та отримати грант до $75 000

💸 Ukraїnśkyj fond startapiv zapracjuvav: jak vidpravyty zajavku ta otrymaty grant do $75 000
Український фонд стартапів має на меті допомогти маленьким стартапам дорости до рівня, який дозволить залучати іноземні інвестиції. Наступним кроком фонду буде розвиток інкубаторів.
Ukraїnśkyj fond startapiv maje na meti dopomogty maleńkym startapam dorosty do rivnja, jakyj dozvolyť zalučaty inozemni investyciї. Nastupnym krokom fondu bude rozvytok inkubatoriv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український фонд стартапів розпочав повноцінну роботу. На сайті можна відправити заявку на фінансування. Основна мета фонду — допомогти маленьким стартапам дорости до рівня, який дозволить їм залучати іноземні інвестиції. Подібні фонди існують у багатьох країнах: Австрії, Польщі, Фінляндії, Швеції та інших. Український фонд стартапів. Фонд стартапів має бюджет розміром 440 млн грн. Стартап може розраховувати на інвестиції від $25 000 до $75 000. Фінансуються всі напрямки, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольно-тютюнових виробів, військових та ядерних технологій. Кого шукає фонд. лише український бізнес; підприємства з потенціалом отримання високих доходів; проєкти на ранніх стадіях розвитку (pre-seed and seed); інноваційний ІТ/високотехнологічний продукт або сервіс в основі бізнесу; бізнес, який мріє завоювати світові ринки; Цільові сектори: штучний інтелект (AI), доповнена реальність (AR/VR), великі дані (BigData), блокчейн, кібербезпека, захист (Defence), медицина та охорона здоров’я, подорожі, фінансові технології (FinTech), освітні технології (EdTech), робототехніка, професійні послуги, програмне забезпечення як послуга (SaaS), виробництво, електронна комерція, інтернет речей (IoT). Як визначатимуть. Керуватиме фондом Наглядова рада, до якої увійшли: Леся Севрук, голова агенції фінансового консалтингу ECG Чарльз Вайтхед, Професор Cornel Tech Вікторія Тігіпко, засновниця TA Ventures Олена Кошарна, засновниця та головна виконавча директорка Horizon Capital Дмитро Шимків, топ-менеджер фармацевтичної компанії Дарниця та екс-заступник Голови Адміністрації Президента Порошенка Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації України Юрій Джигир, заступник Міністра фінансів України Вони сформують конкурсну комісію та експертну раду, які визначатимуть, хто отримає гроші. Що далі. Наприкінці 2019 року планують провести перший Pitch-event (коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією). За його підсумками, визначать стартапи, які отримують безповоротну фінансову допомогу. Наступним кроком фонду стартапів буде розвиток інкубаторів. Читайте також про досягнення та плани українського інклюзивного ІТ.
Реклама 👇 Замовити

Український фонд стартапів розпочав повноцінну роботу. На сайті можна відправити заявку на фінансування.

Основна мета фонду — допомогти маленьким стартапам дорости до рівня, який дозволить їм залучати іноземні інвестиції. Подібні фонди існують у багатьох країнах: Австрії, Польщі, Фінляндії, Швеції та інших.

Український фонд стартапів

Фонд стартапів має бюджет розміром 440 млн грн. Стартап може розраховувати на інвестиції від $25 000 до $75 000.

Фінансуються всі напрямки, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольно-тютюнових виробів, військових та ядерних технологій.

💸 Український фонд стартапів запрацював: як відправити заявку та отримати грант до $75 000 1

Кого шукає фонд

 • лише український бізнес;
 • підприємства з потенціалом отримання високих доходів;
 • проєкти на ранніх стадіях розвитку (pre-seed and seed);
 • інноваційний ІТ/високотехнологічний продукт або сервіс в основі бізнесу;
 • бізнес, який мріє завоювати світові ринки;
 • Цільові сектори: штучний інтелект (AI), доповнена реальність (AR/VR), великі дані (BigData), блокчейн, кібербезпека, захист (Defence), медицина та охорона здоров’я, подорожі, фінансові технології (FinTech), освітні технології (EdTech), робототехніка, професійні послуги, програмне забезпечення як послуга (SaaS), виробництво, електронна комерція, інтернет речей (IoT).

💸 Український фонд стартапів запрацював: як відправити заявку та отримати грант до $75 000 2

Як визначатимуть

Керуватиме фондом Наглядова рада, до якої увійшли:

 • Леся Севрук, голова агенції фінансового консалтингу ECG
 • Чарльз Вайтхед, Професор Cornel Tech
 • Вікторія Тігіпко, засновниця TA Ventures
 • Олена Кошарна, засновниця та головна виконавча директорка Horizon Capital
 • Дмитро Шимків, топ-менеджер фармацевтичної компанії «Дарниця» та екс-заступник Голови Адміністрації Президента Порошенка
 • Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації України
 • Юрій Джигир, заступник Міністра фінансів України

Вони сформують конкурсну комісію та експертну раду, які визначатимуть, хто отримає гроші.

Що далі

Наприкінці 2019 року планують провести перший Pitch-event (коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією). За його підсумками, визначать стартапи, які отримують безповоротну фінансову допомогу.

Наступним кроком фонду стартапів буде розвиток інкубаторів.

Читайте також про досягнення💸 Український фонд стартапів запрацював: як відправити заявку та отримати грант до $75 000 3🖥️ Досягнення та плани українського інклюзивного ІТ та плани українського інклюзивного ІТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Думаю саме мелим підприємцям це буде і доступне...... Там щоб бізнес план і саму анкету заповнити то вже потрібно купу знань, часу та грошей.... А допомогу в цьому не надає фонд, сато матиме широке поле для відсіювання по формальним признакам.......Коли вже держава навчиться , що якщо хоче чогось досягти, то мусить показати стежку і перший раз по ній провести.....

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: