fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📰 UA: Суспільне мовлення запустило окремий новинний сайт

📰 UA: Suspiľne movlennja zapustylo okremyj novynnyj sajt
Сайт об'єднає інформацію з усіх куточків України. Головною редакторкою «Суспільне Новини» стала Оксана Денисова, авторка телеграм-каналу The Newsroom.
Sajt ob'jednaje informaciju z usih kutočkiv Ukraїny. Golovnoju redaktorkoju «Suspiľne Novyny» stala Oksana Denysova, avtorka telegram-kanalu The Newsroom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  UA: Суспільне мовлення запустило окремий новинний сайт — Суспільне Новини, який обєднає інформацію з усіх куточків України. Що відомо. Вебресурс наразі працює в режимі MVP (minimum viable product). Це означає, що робота над удосконаленням сайту найближчі кілька місяців не припинятиметься: усуватимуться можливі недоліки та поступово додаватиметься нова функціональність. Хто очолив. Головною редакторкою стала Оксана Денисова, авторка телеграм-каналу The Newsroom. До цього Денисова працювала журналісткою Української правди і Дзеркала тижня та заступницею головного редактора видання Insider. Читайте також про те, що в Україні запустили нове медіа — The Lede. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів
Реклама 👇 Замовити

UA: Суспільне мовлення запустило окремий новинний сайт — «Суспільне Новини», який об’єднає інформацію з усіх куточків України.

Що відомо

Вебресурс наразі працює в режимі MVP (minimum viable product). Це означає, що робота над удосконаленням сайту найближчі кілька місяців не припинятиметься: усуватимуться можливі недоліки та поступово додаватиметься нова функціональність.

📰 UA: Суспільне мовлення запустило окремий новинний сайт 1

Хто очолив

Головною редакторкою стала Оксана Денисова, авторка телеграм-каналу The Newsroom. До цього Денисова працювала журналісткою «Української правди» і «Дзеркала тижня» та заступницею головного редактора видання Insider.

Читайте також про те, що в Україні запустили нове медіа — The Lede📰 UA: Суспільне мовлення запустило окремий новинний сайт 2✍️ В Україні запустили нове медіа — The Lede. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: