fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📦 «Нова пошта» запускає збір вторсировини у відділеннях шести міст: що прийматимуть

📦 «Nova pošta» zapuskaje zbir vtorsyrovyny u viddilennjah šesty mist: ščo pryjmatymuť
У відділеннях «Нової пошти» буде два бокси: один для макулатури та один для всього поліетилену, без поділу на кольоровий і прозорий.
U viddilennjah «Novoї pošty» bude dva boksy: odyn dlja makulatury ta odyn dlja vśogo polietylenu, bez podilu na koľorovyj i prozoryj.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова пошта запускає збір вторинної сировини в усіх відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави. Що прийматимуть. У відділеннях буде два бокси: один для макулатури та один для всього поліетилену, без поділу на кольоровий і прозорий. Детальне сортування поліетилену здійснюватимуть підрядники, які забирають вторсировину на перероблювання. Результати пілотного проєкту. Спочатку пілотний проєкт запустили у червні 2019 року у 10 відділеннях. Тоді встановили контейнери для гофрокартону, звичайного і кольорового поліетилену. За даними сервісу, протягом 3,5 місяців у рамках пілотного проекту було зібрано 4561 кг вторинної сировини у 10 відділеннях. Що далі. Наступного року Нова пошта розгляне запуск у всіх відділеннях по країні — наразі їх понад 5 тисяч. Читайте також про те, що Мінекоенерго хоче змінити зелений тариф: що пропонують
Реклама 👇 Замовити

«Нова пошта» запускає збір вторинної сировини в усіх відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави.

Що прийматимуть

У відділеннях буде два бокси: один для макулатури та один для всього поліетилену, без поділу на кольоровий і прозорий. Детальне сортування поліетилену здійснюватимуть підрядники, які забирають вторсировину на перероблювання.

📦 «Нова пошта» запускає збір вторсировини у відділеннях шести міст: що прийматимуть 1

Результати пілотного проєкту

Спочатку пілотний проєкт запустили у червні 2019 року у 10 відділеннях. Тоді встановили контейнери для гофрокартону, звичайного і кольорового поліетилену.

За даними сервісу, протягом 3,5 місяців у рамках пілотного проекту було зібрано 4561 кг вторинної сировини у 10 відділеннях.

📦 «Нова пошта» запускає збір вторсировини у відділеннях шести міст: що прийматимуть 2

Що далі

Наступного року «Нова пошта» розгляне запуск у всіх відділеннях по країні — наразі їх понад 5 тисяч.

Читайте також про те, що Мінекоенерго хоче змінити📦 «Нова пошта» запускає збір вторсировини у відділеннях шести міст: що прийматимуть 3☀️ Мінекоенерго хоче змінити «зелений» тариф: що пропонують «зелений» тариф: що пропонують

Джерело: Ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: