fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👪 В Україні проведуть електронний перепис: який алгоритм та коли результати

👪 V Ukraїni proveduť elektronnyj perepys: jakyj algorytm ta koly rezuľtaty
Перепис полягає у зборі даних мобільних операторів про кількість користувачів та їхнє розташування, а також інформації з реєстрів про дітей та пенсіонерів.
Perepys poljagaje u zbori danyh mobiľnyh operatoriv pro kiľkisť korystuvačiv ta їhnje roztašuvannja, a takož informaciї z rejestriv pro ditej ta pensioneriv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього року в Україні проведуть так званий електронний перепис. Про це у своєму telegram-каналі повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет. За його словами, проведення перепису було заплановано на кінець наступного року. Майже 100 тисяч інтервюерів з планшетами мали обійти будинки та квартири українців. На це з бюджету передбачалося 3,4 млрд грн. Яка потрібна інформація. Запити потенційних замовників умовно розбили на два типи. Тип 1 — десь 90% запитів — це інформація про те, в яких населених пунктах мешкає скільки людей, а також їхні стать та вік. Тип 2 — спеціалізована інформація про склад сімї, житло, етно-національність тощо. Дубілет зазначив, що наразі уряд робить генеральний план інфраструктури країни (дороги, опорні школи, лікарні). Тому більшість запитів першого типу були терміновими. Алгоритм перепису. збір анонімної інформації у мобільних операторів про кількість користувачів та їхнє розташування; збір даних з реєстрів про дітей (РАЦСи) та пенсіонерів (Пенсійний Фонд). Ці групи мають менше проникнення мобільних; соціологічні опитування про те, скільки сім-карт припадає у середньому на одного українця в різних групах; завантаження даних у математичну модель. У підсумку, держава отримає досить точну модель того, скільки людей мешкає та у яких населених пунктах. На думку Дубілета, ці дані, можливо, будуть більш точними, ніж від традиційного перепису. Оскільки далеко не всі українці відкривають двері тим, хто проводить опитування. Бюджет на перепис зменшили з 3,4 млрд грн до 1,4 млрд грн. Коли результати. Результати дослідження планують оприлюднити цього року. Читайте також про РРО для ФОП, кешбек, онлайн-сервіси податкової та коли запрацює — відповіді глави ДПС.
Реклама 👇 Замовити

Цього року в Україні проведуть так званий електронний перепис.

Про це у своєму telegram-каналі повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

За його словами, проведення перепису було заплановано на кінець наступного року. Майже 100 тисяч інтерв’юерів з планшетами мали обійти будинки та квартири українців. На це з бюджету передбачалося 3,4 млрд грн.

Яка потрібна інформація

Запити потенційних замовників умовно розбили на два типи.

  • Тип 1 — десь 90% запитів — це інформація про те, в яких населених пунктах мешкає скільки людей, а також їхні стать та вік.
  • Тип 2 — спеціалізована інформація про склад сім’ї, житло, етно-національність тощо.

Дубілет зазначив, що наразі уряд робить генеральний план інфраструктури країни (дороги, опорні школи, лікарні). Тому більшість запитів першого типу були терміновими.

👪 В Україні проведуть електронний перепис: який алгоритм та коли результати 1

Алгоритм перепису

  • збір анонімної інформації у мобільних операторів про кількість користувачів та їхнє розташування;
  • збір даних з реєстрів про дітей (РАЦСи) та пенсіонерів (Пенсійний Фонд). Ці групи мають менше проникнення мобільних;
  • соціологічні опитування про те, скільки сім-карт припадає у середньому на одного українця в різних групах;
  • завантаження даних у математичну модель.

У підсумку, держава отримає досить точну модель того, скільки людей мешкає та у яких населених пунктах. На думку Дубілета, ці дані, можливо, будуть більш точними, ніж від традиційного перепису. Оскільки далеко не всі українці відкривають двері тим, хто проводить опитування.

Бюджет на перепис зменшили з 3,4 млрд грн до 1,4 млрд грн.

Коли результати

Результати дослідження планують оприлюднити цього року.

Читайте також про РРО для ФОП, кешбек, онлайн-сервіси податкової та коли запрацює👪 В Україні проведуть електронний перепис: який алгоритм та коли результати 2💰РРО для ФОП, кешбек, онлайн-сервіси податкової та коли запрацює — відповіді глави ДПС — відповіді глави ДПС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: