fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☀️ Мінекоенерго хоче змінити «зелений» тариф: що пропонують

☀️ Minekoenergo hoče zminyty «zelenyj» taryf: ščo proponujuť
Також у Мінекоенерго хочуть підняти тарифи для населення, які споживають більше 500 кВт на місяць та скасувати держкомпенсацію за втрати при транспортуванні електроенергії.
Takož u Minekoenergo hočuť pidnjaty taryfy dlja naselennja, jaki spožyvajuť biľše 500 kVt na misjać ta skasuvaty deržkompensaciju za vtraty pry transportuvanni elektroenergiї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища запропонує бізнесу добровільно зменшити зелений тариф та продовжити його дію на 5 років. Про це повідомив заступник міністра енергетики Костянтин Чижик, передає LIGA.net. Що відомо про зелений тариф. За його словами, за три квартали 2019 року в Україні було запущено більше потужностей відновлюваної енергетики, ніж за останні десять років. Це призвело до дефіциту гарантованого покупця — організації, що викуповує зелену електроенергію. Після довгих консультацій міністерство розробило модель реструктуризації зеленого тарифу. Зелений тариф — реструктуризація. знизити тариф для чинних СЕС (сонячних електростанцій) на 10%, а для ВЕС (вітрових електростанцій) — на 17%. Термін його дії буде продовжено на пять років. для станцій, з якими укладанні попередні договори (pre-PPA) з ДП Гарантований покупець — зменшити на 15% для СЕС, на 10% для ВЕС з продовженням на пять років. Також Мінекоенерго планує збільшити відповідальність зелених виробників за небаланси. Для тих, хто погодиться на реструктуризацію, фінансова відповідальність буде підвищуватися на 20% в рік, для тих, хто не погодиться, — на 35%, поки до 2023 року вона не досягне 100%. За словами Чижика, всі обєкти зеленої генерації повинні вирішити, чи підуть вони на добровільну реструктуризацію до липня 2020 року. Водночас, у Мінекоенерго хочуть підняти тарифи для населення, які споживають понад 500 кВт на місяць та скасувати держкомпенсацію за втрати при транспортуванні електроенергії. Читайте також про те, що Україна виграла в суді проти Газпрому
Реклама 👇 Замовити

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища запропонує бізнесу добровільно зменшити зелений тариф та продовжити його дію на 5 років.

Про це повідомив заступник міністра енергетики Костянтин Чижик, передає LIGA.net.

Що відомо про «зелений» тариф

За його словами, за три квартали 2019 року в Україні було запущено більше потужностей відновлюваної енергетики, ніж за останні десять років. Це призвело до дефіциту гарантованого покупця — організації, що викуповує зелену електроенергію.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

☀️ Мінекоенерго хоче змінити «зелений» тариф: що пропонують 1

Після довгих консультацій міністерство розробило модель реструктуризації «зеленого» тарифу.

«Зелений» тариф — реструктуризація

  • знизити тариф для чинних СЕС (сонячних електростанцій) на 10%, а для ВЕС (вітрових електростанцій) — на 17%. Термін його дії буде продовжено на п’ять років.
  • для станцій, з якими укладанні попередні договори (pre-PPA) з ДП Гарантований покупець — зменшити на 15% для СЕС, на 10% для ВЕС з продовженням на п’ять років.

☀️ Мінекоенерго хоче змінити «зелений» тариф: що пропонують 2

Також Мінекоенерго планує збільшити відповідальність зелених виробників за небаланси. Для тих, хто погодиться на реструктуризацію, фінансова відповідальність буде підвищуватися на 20% в рік, для тих, хто не погодиться, — на 35%, поки до 2023 року вона не досягне 100%.

За словами Чижика, всі об’єкти зеленої генерації повинні вирішити, чи підуть вони на добровільну реструктуризацію до липня 2020 року.

Водночас, у Мінекоенерго хочуть підняти тарифи для населення, які споживають понад 500 кВт на місяць та скасувати держкомпенсацію за втрати при транспортуванні електроенергії.

Читайте також про те, що Україна виграла☀️ Мінекоенерго хоче змінити «зелений» тариф: що пропонують 3🏭 Україна виграла в суді проти Газпрому в суді проти Газпрому

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: