fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Електричні зубні щітки допомагають зберегти зуби здоровими

Elektryčni zubni ščitky dopomagajuť zberegty zuby zdorovymy
Електричні зубні щітки — це сучасні апарати, націлені на якісне видалення нальоту з зубів та підтримання здоров’я ротової порожнини. Більшість людей вважає, що такі щітки більш ефективні, і це насправді так. Вони демонструють високі показники догляду по зрівнянню з немеханічними аналогами, часто до них придбають ще й іригатори https://allo.ua/ru/irrigatoryдля досягнення ще кращого ефекту.
Elektryčni zubni ščitky — ce sučasni aparaty, nacileni na jakisne vydalennja naľotu z zubiv ta pidtrymannja zdorov’ja rotovoї porožnyny. Biľšisť ljudej vvažaje, ščo taki ščitky biľš efektyvni, i ce naspravdi tak. Vony demonstrujuť vysoki pokaznyky dogljadu po zrivnjannju z nemehaničnymy analogamy, často do nyh prydbajuť šče j irygatory https://allo.ua/ru/irrigatorydlja dosjagnennja šče kraščogo efektu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для того щоб вибрати електричну зубну щітку, треба звернути увагу на її основні параметри та розібратися в різноманітті видів. Тоді прилад буде відповідати саме вашим потребам. Які бувають електричні щітки для зубів?. Треба виділити три основні види цього пристрою для ротової порожнини: Механічні — стандартні пристрої з електричним двигуном, який приводить насадку до руху. Він може бути круговим, поступальним та в протилежному напрямку. Щетинки на голівці щітки очищують зуби. В різних моделях може бути від 5 до 40 тисяч обертів на хвилину. До переваг апарату можна віднести м’яке очищення. Звукові. Голівка в них нерухома, рухомі самі щетинки. Спеціальна мембрана перетворює оберти мотора в звукові хвилі, щетинки роблять 24-48 тисяч рухів за хвилину. Таким чином зубна паста змішується з слиною та водою, утворюючи піну однорідної консистенції. Дбайливо і ефективно пристрій видаляє наліт та бруд в зазорах між зубами, проникаючи в важкодоступні місця. Чистка відбувається як за рахунок впливу звукових хвиль, так і за рахунок щетинок. Апарат працює на частоті 200-400 Гц. Ультразвукові. Їх дія збігається з дією звукових пристроїв. Щетинки вібрують від 96 до 192 мільйонів раз на хвилину. Зуби можна почистити, не здійснюючи ніяких рухів, а лише піднесши щітку до зубів. Від щетинок ультразвук поширюється на відстань біля 5 мм. Вібрація ефективно руйнує зубний камінь , наліт, пігментацію, усуває забруднення там, куди звичайна щітка не може дістати. Ультразвук також перешкоджає розмноженню мікробів. Частота роботи — від 0,02 до 1,7 МГц з невеликою амплітудою. Як вибрати електричну зубну щітку?. Перед тим як зупинити свій вибір на тому чи іншому приладі, треба врахувати деякі моменти: тип живлення — він може бути від мережі, від акумулятора чи батарейок; додаткові функції — наприклад, таймер, датчики тиску, індикатор зносу, насадка для чищення язику; вага — не повинна перевищувати 200 грам, інакше щітку буде тяжко тримати у руці, для дітей створюють більш компактні моделі; виробник — варто віддавати перевагу відомим і добре зарекомендувавшим себе брендам, вони можуть запропонувати передові йефективні рішення. Перед тим як купити зубну щітку, порадьтесь зі своїм стоматологом. Він відповість, яка щітка підходить саме вам з врахуванням всіх ваших особливостей.
Реклама 👇 Замовити

Для того щоб вибрати електричну зубну щітку, треба звернути увагу на її основні параметри та розібратися в різноманітті видів. Тоді прилад буде відповідати саме вашим потребам.

Які бувають електричні щітки для зубів?

Треба виділити три основні види цього пристрою для ротової порожнини:

  • Механічні — стандартні пристрої з електричним двигуном, який приводить насадку до руху. Він може бути круговим, поступальним та в протилежному напрямку. Щетинки на голівці щітки очищують зуби. В різних моделях може бути від 5 до 40 тисяч обертів на хвилину. До переваг апарату можна віднести м’яке очищення.
  • Звукові. Голівка в них нерухома, рухомі самі щетинки. Спеціальна мембрана перетворює оберти мотора в звукові хвилі, щетинки роблять 24-48 тисяч рухів за хвилину. Таким чином зубна паста змішується з слиною та водою, утворюючи піну однорідної консистенції. Дбайливо і ефективно пристрій видаляє наліт та бруд в зазорах між зубами, проникаючи в важкодоступні місця. Чистка відбувається як за рахунок впливу звукових хвиль, так і за рахунок щетинок. Апарат працює на частоті 200-400 Гц.
  • Ультразвукові. Їх дія збігається з дією звукових пристроїв. Щетинки вібрують від 96 до 192 мільйонів раз на хвилину. Зуби можна почистити, не здійснюючи ніяких рухів, а лише піднесши щітку до зубів. Від щетинок ультразвук поширюється на відстань біля 5 мм. Вібрація ефективно руйнує зубний камінь , наліт, пігментацію, усуває забруднення там, куди звичайна щітка не може дістати. Ультразвук також перешкоджає розмноженню мікробів. Частота роботи — від 0,02 до 1,7 МГц з невеликою амплітудою.

Як вибрати електричну зубну щітку?

Перед тим як зупинити свій вибір на тому чи іншому приладі, треба врахувати деякі моменти:

  • тип живлення — він може бути від мережі, від акумулятора чи батарейок;
  • додаткові функції — наприклад, таймер, датчики тиску, індикатор зносу, насадка для чищення язику;
  • вага — не повинна перевищувати 200 грам, інакше щітку буде тяжко тримати у руці, для дітей створюють більш компактні моделі;
  • виробник — варто віддавати перевагу відомим і добре зарекомендувавшим себе брендам, вони можуть запропонувати передові йефективні рішення.

Перед тим як купити зубну щітку, порадьтесь зі своїм стоматологом. Він відповість, яка щітка підходить саме вам з врахуванням всіх ваших особливостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Дякую за статтю, цікаво було почитати про основні чинники які впливають на вибір зубної щітки. Можу сказати що користувався такими ж критеріями коли обирав свою улюблену щітку від бренду Marvis. Довго не могла знайти де її замовити, проте мій барбер порадив мені сайт https://barbercompany.com/dlya-barbershopa/ де її можна замовити по дуже доступній ціні.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: