fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏭 Україна виграла в суді проти Газпрому

🏭 Ukraїna vygrala v sudi proty Gazpromu
Завдяки рішенню Стокгольмского арбітражу, Україна не повинна платити близько $80 млрд. Апеляційний суд округу Свеа відхилив апеляцію Газпрома щодо цього рішення.
Zavdjaky rišennju Stokgoľmskogo arbitražu, Ukraїna ne povynna platyty Rosiї blyźko $80 mlrd. Apeljacijnyj sud okrugu Svea vidhylyv apeljaciju Gazproma ščodo ćogo rišennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Апеляційний суд округу Свеа відхилив апеляцію по першій скарзі Газпрому на рішення Стокгольмского арбітражу щодо контракту на поставку газу з Нафтогазом. Про це у Facebook повідомив виконавчий директор НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко. Завдяки цьому рішенню, Україна не повинна платити близько $80 млрд. Подробиці. Вітренко також надав неофіційний переклад рішення апеляційного суду округу Свеа у місті Стокгольм, Швеція. Апеляційний суд відхиляє скаргу Газпрома; Газпром має компенсувати Нафтогазу витрати на судовий процес у розмірі 1 021 774,26 євро та 1 650 000 грн, з яких 1 млн юридичні витрати, і платити відсотки у відповідності до Секції 6 Акту про відсотки на ці суми з моменту винесення рішення суду та до моменту здійснення оплати; Апеляційний суд відхиляє запит Газпрома на компенсацію витрат на судовий процес; Апеляційний суд відхиляє звернення Газпрома про секретність. Рішення суду не може бути оскаржене. Нагадаємо, 28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж зобов’язав Газпром заплатити Нафтогаз $2,56 млрд. Читайте також про те, що розблокували підписання закону про відокремлення ГТС від Нафтогазу.
Реклама 👇 Замовити

Апеляційний суд округу Свеа відхилив апеляцію по першій скарзі Газпрому на рішення Стокгольмского арбітражу щодо контракту на поставку газу з Нафтогазом.

Про це у Facebook повідомив виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.

Завдяки цьому рішенню, Україна не повинна платити близько $80 млрд.

🏭 Україна виграла в суді проти Газпрому 1

Подробиці

Вітренко також надав неофіційний переклад рішення апеляційного суду округу Свеа у місті Стокгольм, Швеція.

  • Апеляційний суд відхиляє скаргу Газпрома;
  • Газпром має компенсувати Нафтогазу витрати на судовий процес у розмірі 1 021 774,26 євро та 1 650 000 грн, з яких 1 млн юридичні витрати, і платити відсотки у відповідності до Секції 6 Акту про відсотки на ці суми з моменту винесення рішення суду та до моменту здійснення оплати;
  • Апеляційний суд відхиляє запит Газпрома на компенсацію витрат на судовий процес;
  • Апеляційний суд відхиляє звернення Газпрома про секретність.

Рішення суду не може бути оскаржене.

Нагадаємо, 28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж зобов’язав Газпром заплатити Нафтогаз $2,56 млрд.

Читайте також про те, що розблокували підписання закону🏭 Україна виграла в суді проти Газпрому 2🏭 Розблокували підписання закону про відокремлення ГТС від «Нафтогазу» про відокремлення ГТС від «Нафтогазу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: