fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔕 Дані 1,2 млрд користувачів Facebook, Twitter, LinkedIn опинилися у відкритому доступі

🔕 Dani 1,2 mlrd korystuvačiv Facebook, Twitter, LinkedIn opynylysja u vidkrytomu dostupi
Була зібрана інформація з профілів користувачів у Facebook, Twitter, LinkedIn та Github. У базі даних виявили майже 50 млн номерів домашніх та мобільних телефонів, записи з історії працевлаштування в LinkedIn, адреси електронної пошти
Bula zibrana informacija z profiliv korystuvačiv u Facebook, Twitter, LinkedIn ta Github. U bazi danyh vyjavyly majže 50 mln nomeriv domašnih ta mobiľnyh telefoniv, zapysy z istoriї pracevlaštuvannja v LinkedIn, adresy elektronnoї pošty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Американський експерт з кібербезпеки Вінні Трой виявив базу даних з інформацією про 1,2 млрд користувачів соцмереж Facebook, Twitter, LinkedIn і Github. Про це повідомляє Wired. Що відомо. Файл знаходився у хмарному сервісі Google Cloud, тому неможливо відстежити, хто саме його завантажив. У базі даних не було такої важливої ​​інформації, як паролі, номери банківських карт або коди безпеки. Проте була зібрана інформація з профілів користувачів у Facebook, Twitter, LinkedIn та Github. У базі даних виявили майже 50 млн номерів домашніх та мобільних телефонів, записи з історії працевлаштування в LinkedIn, адреси електронної пошти. Кому належать дані. Дані, які виявив Вінні Трой, представляються чотирма наборами даних. Три з цих набори були помічені, можливо, власником сервера, який належить компанії з Сан-Франциско People Data Labs. На своєму веб-сайті PDL стверджує, що вона виставила на продаж дані про понад 1,5 млрд людей. Компанія також продає понад мільярд особистих адрес електронної пошти, понад 420 мільйонів URL-адрес LinkedIn, понад мільярд URL-адрес і ідентифікаторів Facebook і понад 400 мільйонів телефонних номерів, у тому числі понад 200 мільйонів дійсних номерів мобільних телефонів в США. Співзасновник PDL Шон Торн каже, що його компанії не належить сервер, на якому розміщені відкриті дані. Торн уточнив, що, як тільки клієнт отримує від його або іншої компанії інформацію, дані більше не зберігаються на їхніх серверах та повністю переходять під відповідальність покупця. Видання Wired перевірило дані шістьох людей, справжність зазначеної там інформації підтвердилася. Про свою знахідку Трой також повідомив у ФБР. Через кілька годин, за його словами, хтось відімкнув сервер, база даних стала недоступна. Читайте також про те, що Facebook розробляє функцію близьких друзів для Messenger у стилі Instagram.
Реклама 👇 Замовити

Американський експерт з кібербезпеки Вінні Трой виявив базу даних з інформацією про 1,2 млрд користувачів соцмереж Facebook, Twitter, LinkedIn і Github.

Про це повідомляє Wired.

Що відомо

Файл знаходився у хмарному сервісі Google Cloud, тому неможливо відстежити, хто саме його завантажив. У базі даних не було такої важливої ​​інформації, як паролі, номери банківських карт або коди безпеки.

Facebook

Проте була зібрана інформація з профілів користувачів у Facebook, Twitter, LinkedIn та Github. У базі даних виявили майже 50 млн номерів домашніх та мобільних телефонів, записи з історії працевлаштування в LinkedIn, адреси електронної пошти.

Кому належать дані

Дані, які виявив Вінні Трой, представляються чотирма наборами даних. Три з цих набори були помічені, можливо, власником сервера, який належить компанії з Сан-Франциско People Data Labs. На своєму веб-сайті PDL стверджує, що вона виставила на продаж дані про понад 1,5 млрд людей.

Компанія також продає понад мільярд особистих адрес електронної пошти, понад 420 мільйонів URL-адрес LinkedIn, понад мільярд URL-адрес і ідентифікаторів Facebook і понад 400 мільйонів телефонних номерів, у тому числі понад 200 мільйонів дійсних номерів мобільних телефонів в США.

Twitter

Співзасновник PDL Шон Торн каже, що його компанії не належить сервер, на якому розміщені відкриті дані. Торн уточнив, що, як тільки клієнт отримує від його або іншої компанії інформацію, дані більше не зберігаються на їхніх серверах та повністю переходять під відповідальність покупця.

Видання Wired перевірило дані шістьох людей, справжність зазначеної там інформації підтвердилася. Про свою знахідку Трой також повідомив у ФБР. Через кілька годин, за його словами, хтось відімкнув сервер, база даних стала недоступна.

Читайте також про те, що Facebook розробляє🔕 Дані 1,2 млрд користувачів Facebook, Twitter, LinkedIn опинилися у відкритому доступі 1❤️ Facebook розробляє функцію близьких друзів для Messenger у стилі Instagram функцію близьких друзів для Messenger у стилі Instagram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: