fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📡 Мінцифра запустила сайт, де збиратиме дані про швидкість інтернету в українців

📡 Mincyfra zapustyla sajt, de zbyratyme dani pro švydkisť internetu v ukraїnciv
Кожен може розповісти, чи є у нього інтернет та з якою швидкістю він працює. Швидкість з‘єднання визначається автоматично, достатньо лише зайти на сайт та пройти спідтест зі свого комп’ютера чи смартфону.
Kožen može rozpovisty, čy je u ńogo internet ta z jakoju švydkistju vin pracjuje. Švydkisť z‘jednannja vyznačajeťsja avtomatyčno, dostatńo lyše zajty na sajt ta projty spidtest zi svogo komp’jutera čy smartfonu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство цифрової трансформації України запускає сайт, який дозволить мешканцям України наповнити мапу інтернету України. Що відомо. Кожен може розповісти, чи є у нього інтернет та з якою швидкістю він працює. Швидкість з‘єднання визначається автоматично, достатньо лише зайти на сайт та пройти спідтест зі свого комп’ютера чи смартфону. Це можна зробити як анонімно, так і залишивши свої дані. Також Мінцифра зібрала офіційну статистику щодо підключення до інтернету українських шкіл. Наразі, за допомогою сайту прагнуть цю інформацію перевірити. Для чого. Надалі міністерство збиратиме офіційну статистику щодо підключення лікарень та бібліотек. Ця інформація також буде перевірена. Таким чином, Мінцифра отримає перевірену інформацію про реальне покриття. Користувачі інтернету — покращити якість доступу у своєму регіоні. А оператори отримають дані для розширення та вдосконалення своїх мереж. Читайте також про те, що електронні водійські права запрацюють у середині грудня
Реклама 👇 Замовити

Міністерство цифрової трансформації України запускає сайт, який дозволить мешканцям України наповнити мапу інтернету України.

Що відомо

Кожен може розповісти, чи є у нього інтернет та з якою швидкістю він працює. Швидкість з‘єднання визначається автоматично, достатньо лише зайти на сайт та пройти спідтест зі свого комп’ютера чи смартфону. Це можна зробити як анонімно, так і залишивши свої дані.

Також Мінцифра зібрала офіційну статистику щодо підключення до інтернету українських шкіл. Наразі, за допомогою сайту прагнуть цю інформацію перевірити.

📡 Мінцифра запустила сайт, де збиратиме дані про швидкість інтернету в українців 1Мінцифра width=” height=”676″>

Для чого

Надалі міністерство збиратиме офіційну статистику щодо підключення лікарень та бібліотек. Ця інформація також буде перевірена.

Таким чином, Мінцифра отримає перевірену інформацію про реальне покриття. Користувачі інтернету — покращити якість доступу у своєму регіоні. А оператори отримають дані для розширення та вдосконалення своїх мереж.

Читайте також про те, що електронні водійські права запрацюють📡 Мінцифра запустила сайт, де збиратиме дані про швидкість інтернету в українців 2🚗 Електронні водійські права запрацюють у середині грудня у середині грудня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: