fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺Україна піднялася на п’ять сходинок у рейтингу громадянств світу

🔺Ukraїna pidnjalasja na p'jať shodynok u rejtyngu gromadjanstv svitu
З 2016 року Україна піднялася на 30 позицій, показавши один з найкращих показників за всю історію рейтингу. Причина стрибка — отримання безвізу до країн Шенгенської зони в 2017 році.
Z 2016 roku Ukraїna pidnjalasja na 30 pozycij, pokazavšy odyn z najkraščyh pokaznykiv za vsju istoriju rejtyngu. Pryčyna strybka — otrymannja bezvizu do kraїn Šengenśkoї zony v 2017 roci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна посіла 75 місце в Індексі громадянств світу QNI, який представила компанія Henley & Partners. Це на пять сходинок краще за минулорічний результат. Про це повідомляє НВ Бізнес. Безвіз. З 2016 року наша країна піднялася на 30 позицій. Це один з найкращих показників за всю історію рейтингу. Причина стрибка — отримання безвізу до країн Шенгенської зони в 2017 році. Про рейтинг. Індекс QNI (Quality of Nationality Index) аналізує внутрішні та зовнішні чинники, щоб зрозуміти можливості та обмеження кожного громадянства. Перше місце у рейтингу посіло громадянство Франції. Далі йдуть Німеччина та Нідерланди. До лідерів також увійшли Норвегія, Данія, Ісландія та Швеція. На 25 місці розташувалися США, поступаючись країнам Євросоюзу у можливості жити та працювати в інших країнах без отримання візи. Найгірші показники в Афганістану та Сомалі. Читайте також про те, що київський сміттєспалювальний завод Енергія модернізують: буде як у Будапешті.
Реклама 👇 Замовити

Україна посіла 75 місце в Індексі громадянств світу QNI, який представила компанія Henley & Partners. Це на п’ять сходинок краще за минулорічний результат.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Безвіз

З 2016 року наша країна піднялася на 30 позицій. Це один з найкращих показників за всю історію рейтингу. Причина стрибка — отримання безвізу до країн Шенгенської зони в 2017 році.

рейтинг

Про рейтинг

Індекс QNI (Quality of Nationality Index) аналізує внутрішні та зовнішні чинники, щоб зрозуміти можливості та обмеження кожного громадянства.

Перше місце у рейтингу посіло громадянство Франції. Далі йдуть Німеччина та Нідерланди. До лідерів також увійшли Норвегія, Данія, Ісландія та Швеція.

На 25 місці розташувалися США, поступаючись країнам Євросоюзу у можливості жити та працювати в інших країнах без отримання візи.

безвіз

Найгірші показники в Афганістану та Сомалі.

Читайте також про те, що київський сміттєспалювальний завод «Енергія» модернізують🔺Україна піднялася на п'ять сходинок у рейтингу громадянств світу 1♻️ Київський сміттєспалювальний завод «Енергія» модернізують: буде як у Будапешті: буде як у Будапешті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: