fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💶 CEE Startup Challenge: залучи €1 млн інвестицій для стартапу

💶 CEE Startup Challenge: zalučy €1 mln investycij dlja startapu
Провідна dealflow платформа Vestbee оголошує про старт CEE Startup Challenge — найбільшого регіонального змагання для стартапів, у якому вони можуть отримати інвестиції до 1 мільйона євро.
Providna dealflow platforma Vestbee ogološuje pro start CEE Startup Challenge — najbiľšogo regionaľnogo zmagannja dlja startapiv, u jakomu vony možuť otrymaty investyciї do 1 miľjona jevro.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кому варто брати участь. Всім компаніям регіону Центральної та Східної Європи, які підпадають під категорії Business & ICT, SaaS, AI, Analytics, Big Data, Fintech & Insurtech, Smart Cities & Home, Industry 4.0 & Proptech, Planet & Sustainability, Healthcare & Wellbeing. Що отримають учасники. Окрім шансу залучити інвестиції до 1 мільйона євро, команди отримають можливість показати свій проект глобальним інвесторам, корпораціям та медіа, підтримку в розвитку бізнесу, згадки у медіа, квитки на чисельні стартап-заходи та доступ до багатьох бізнес-інструментів. Більше інформації завжди можна отримати на сайті змагання або на сторінках в соціальних мережах: Facebook, Twitter. Як взяти участь. Прийом заявок триває до 30 листопада. Зареєструватися можна на сайті CEE Startup Challenge за посиланням. Організатор. Vestbee – головний організатор заходу, провідна платформа все-в-одному в Центральній та Східній Європі, що з’єднує регіональні стартапи з бізнес-ангелами, акселераторами, VC-фондами і корпораціями. Платформа надає стартапам інструменти для автоматизації та керування збором коштів, а інвесторам та організаторам заходів інструменти для організації dealflow і віртуальний стартап-шоурум. Читайте також про те, що українські конструктори представили модель апарату для дослідження Місяця.
Реклама 👇 Замовити

Кому варто брати участь

Всім компаніям регіону Центральної та Східної Європи, які підпадають під категорії Business & ICT, SaaS, AI, Analytics, Big Data, Fintech & Insurtech, Smart Cities & Home, Industry 4.0 & Proptech, Planet & Sustainability, Healthcare & Wellbeing.

Що отримають учасники

Окрім шансу залучити інвестиції до 1 мільйона євро, команди отримають можливість показати свій проект глобальним інвесторам, корпораціям та медіа, підтримку в розвитку бізнесу, згадки у медіа, квитки на чисельні стартап-заходи та доступ до багатьох бізнес-інструментів.

Більше інформації завжди можна отримати на сайті змагання або на сторінках в соціальних мережах: Facebook, Twitter.

CEE Startup Challenge

Як взяти участь

Прийом заявок триває до 30 листопада. Зареєструватися можна на сайті CEE Startup Challenge за посиланням.

Організатор

Vestbee – головний організатор заходу, провідна платформа все-в-одному в Центральній та Східній Європі, що з’єднує регіональні стартапи з бізнес-ангелами, акселераторами, VC-фондами і корпораціями. Платформа надає стартапам інструменти для автоматизації та керування збором коштів, а інвесторам та організаторам заходів інструменти для організації dealflow і віртуальний стартап-шоурум.

Читайте також про те, що українські конструктори представили💶 CEE Startup Challenge: залучи €1 млн інвестицій для стартапу 1🚀Українські конструктори представили модель апарату для дослідження Місяця — відео модель апарату для дослідження Місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: