fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

♻️ Київський сміттєспалювальний завод «Енергія» модернізують: буде як у Будапешті

♻️ Kyїvśkyj smittjespaljuvaľnyj zavod «Energija» modernizujuť: bude jak u Budapešti
Про плани модернізації заводу «Енергія» повідомляє КП «Київтеплоенерго» на своїй сторінці у фейсбуці. Це відбувається на фоні безпрецедентного перевищення показників шкідливих речовин у столичному повітрі.
Pro plany modernizaciї zavodu «Energija» povidomljaje KP «Kyїvteploenergo» na svoїj storinci u fejsbuci. Ce vidbuvajeťsja na foni bezprecedentnogo perevyščennja pokaznykiv škidlyvyh rečovyn u stolyčnomu povitri.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке завод Енергія. Завод Енергія — це підприємство, на якому спалюють сміття і виробляють тепло, що його постачають до понад 200 будинків на Позняках. Його побудували у вісімдесятих, а модернізація підприємства розпочалася у 2013 році. Що відбувається. Наступного року почнеться останній етап модернізації заводу, за результатами якого норми викидів приведуть до стандартів Європейського Союзу. Наразі закінчують ремонт третього з чотирьох фільтрів та готуються до ремонту останнього, а вже у 2020 році почнуться роботи з будівництва системи хімічної очистки димових газів.  Технологію застосують таку саму, як на подібному заводі у Будапешті. Його будували за тим самим проєктом, а модернізували з застосуванням напівсухої технології у 2005 році. Київська міська влада спрямовує на реконструкцію 220 млн гривень, а держава — 200 млн гривень. Роботи триватимуть два роки. Чи стане повітря чистішим?. Хоча за 90% забруднення повітря у столиці відповідають автівки, завод Енергія в цьому питанні також не пасе задніх. Модернізація має радикально знизити викиди шкідливих речовин у повітря, що дозволить досягти норм, визначених європейськими директивами. Так, планують знизити викиди золи у 10-15 разів, оксидів сірки — у 3,5 рази, а важких металів — у 25 разів.
Реклама 👇 Замовити

Що таке завод «Енергія»

Завод «Енергія» — це підприємство, на якому спалюють сміття і виробляють тепло, що його постачають до понад 200 будинків на Позняках. Його побудували у вісімдесятих, а модернізація підприємства розпочалася у 2013 році.

Що відбувається

Наступного року почнеться останній етап модернізації заводу, за результатами якого норми викидів приведуть до стандартів Європейського Союзу. Наразі закінчують ремонт третього з чотирьох фільтрів та готуються до ремонту останнього, а вже у 2020 році почнуться роботи з будівництва системи хімічної очистки димових газів. 

завод енергія

Технологію застосують таку саму, як на подібному заводі у Будапешті. Його будували за тим самим проєктом, а модернізували з застосуванням напівсухої технології у 2005 році.

Київська міська влада спрямовує на реконструкцію 220 млн гривень, а держава — 200 млн гривень. Роботи триватимуть два роки.

Чи стане повітря чистішим?

Хоча за 90% забруднення повітря у столиці відповідають автівки, завод «Енергія» в цьому питанні також не пасе задніх. Модернізація має радикально знизити викиди шкідливих речовин у повітря, що дозволить досягти норм, визначених європейськими директивами.

Так, планують знизити викиди золи у 10-15 разів, оксидів сірки — у 3,5 рази, а важких металів — у 25 разів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: