fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👔 EBA та Lugera Ukraine запускають спільний проєкт з популяризації «білих» зарплат

👔 EBA ta Lugera Ukraine zapuskajuť spiľnyj projekt z populjaryzaciї «bilyh» zarplat
Європейська Бізнес Асоціація та міжнародна компанія Lugera Ukraine запускають спільний проєкт «Прозорий бізнес — за білі зарплати», який має сформувати на українському ринку моду на офіційні трудові відносини..
Jevropejśka Biznes Asociacija ta mižnarodna kompanija Lugera Ukraine zapuskajuť spiľnyj projekt «Prozoryj biznes — za bili zarplaty», jakyj maje sformuvaty na ukraїnśkomu rynku modu na oficijni trudovi vidnosyny..
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  EBA та міжнародна компанія Lugera Ukraine запускають спільний проєкт Прозорий бізнес — за білі зарплати, який має сформувати на українському ринку моду на офіційні трудові відносини.. Офіційне працевлаштування та біла (легальна) зарплата — вагомий фактор при виборі працівниками бажаного місця роботи. В умовах сплати податків та дотримання етики ведення білого бізнесу в Україні можливі поліпшення інвестиційного клімату в Україні та зростання економіки. Переваги отримання білої заробітної плати. Отримання зарплати вчасно у встановлені строки та у повному розмірі; Отримання оплачуваних лікарняних та відпустки; З податків та соціальних внесків формування пенсії та страхування по безробіттю; Як платник ПДФО — отримання на податкову пільгу. В Україні кожна компанія, яка виплачує білі зарплати, виступає у ролі податкового агента працівника та робить відповідні відрахування: 18% — податок на дохід фізичних осіб, 22% — єдиний соціальний внесок та 1,5% — військовий збір. Читайте також про законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку
Реклама 👇 Замовити

EBA та міжнародна компанія Lugera Ukraine запускають спільний проєкт «Прозорий бізнес — за білі зарплати», який має сформувати на українському ринку моду на офіційні трудові відносини..

Офіційне працевлаштування та «біла» (легальна) зарплата — вагомий фактор при виборі працівниками бажаного місця роботи. В умовах сплати податків та дотримання етики ведення «білого» бізнесу в Україні можливі поліпшення інвестиційного клімату в Україні та зростання економіки.

EBA

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Переваги отримання «білої» заробітної плати

  • Отримання зарплати вчасно у встановлені строки та у повному розмірі;
  • Отримання оплачуваних лікарняних та відпустки;
  • З податків та соціальних внесків формування пенсії та страхування по безробіттю;
  • Як платник ПДФО — отримання на податкову пільгу.

В Україні кожна компанія, яка виплачує білі зарплати, виступає у ролі податкового агента працівника та робить відповідні відрахування: 18% — податок на дохід фізичних осіб, 22% — єдиний соціальний внесок та 1,5% — військовий збір.

Читайте також про законопроект 2461: легалізація👔 EBA та Lugera Ukraine запускають спільний проєкт з популяризації «білих» зарплат 1💸 Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку криптовалюти та 5% податку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: