fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📍Івенти в UNIT.City: майбутні професії, закриття стартапів та як створювати успішні проєкти

📍Iventy v UNIT.City: majbutni profesiї, zakryttja startapiv ta jak stvorjuvaty uspišni projekty
UNIT.City запрошує на заходи, де розкажуть, як підготуватися до майбутніх професій, як створювати та запускати успішні проекти, чому стартапи помирають та що стається з їхніми засновниками
UNIT.City zaprošuje na zahody, de rozkažuť, jak pidgotuvatysja do majbutnih profesij, jak stvorjuvaty ta zapuskaty uspišni proekty, čomu startapy pomyrajuť ta ščo stajeťsja z їhnimy zasnovnykamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Майбутнє професій: нові технології та революція 3M. Як підготуватися до майбутніх професій? Як приєднатися до натовпу майбутніх творців, що володіють необхідними знаннями, навичками й мисленням, щоб залишатися працездатними на все життя або хоча б мати таку можливість? UNIT.City запрошує на спеціальний захід з експертами IE University, бізнес-школа якого наразі є однією з кращих у світі. Спікери. Даніель Лайа, професор, Магістр за спеціальністю Розвиток талантів та освіти в галузі прав людини в Human Sciences and Technology Ірина Вовк, генеральний менеджер Dell Technologies Group в Україні та Західних країнах СНД, IE Global Executive MBA Рамі Ель-Рефай, менеджер спецпроєктів EEMEA у Glovo, IE MBA Томас Доддс, заступник директора в IE School of Human Sciences and Technology Модератор: Вероніка Тамайо Флорес, голова відділу консалтингу у Data Science UA, IE Master in Business Analytics and Big Data Мова: Англійська (без перекладу) Коли: 18 листопада, 19:30 Де: UNIT.City, Дорогожицька 3 Квитки можна придбати за посиланням. Red Bull #ДійШвидко Київ. На четвертому київському Red Bull #ДійШвидко відбудеться розмова з креативними й талановитими підприємцями, стартаперами, менеджерами з різних сфер. Як створювати та запускати успішні проєкти, реалізовувати ідеї та швидко перетворювати мрії в цілі, а цілі втілювати в реальність? Спікери. Дмитро Деркач, співвласник мережі кінотеатрів Планета Кіно Марина Батуринець, засновниця школи Bazilik Максим Сердюк, головний редактор онлайн-медіа Слух Василий Гроголь, готельєр, виконавчий директор BURSA Hotel Kyiv, співзасновник та операційний директор Kooperativ Модератор: Андрій Баштовий, головний редактор The Village Україна Коли: 26 листопада, 19:00 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3 Квитки можна придбати за посиланням. Hrabli Battle №5 | Start up, Fail up, Get up, Repeat. 9 із 10 стартапів — помирають. Що стається з їхніми засновниками? Хто зумів підвестися і почати наново? Засновники гучних проектів розкажуть, що пішло не так, куди рухатися далі та як не наступити на старі граблі новому стартапу. Спікери. Павло Матвієнко, CEO & Co-founder RetargetApp, яка стала першим і єдиним маркетинговим партнером Facebook в Україні. Іван Пасічник, Co-founder та Ex-CEO Ecoisme, а віднедавна — Head of R&D Kyivstar. Входить у списки Forbes 30Under30 Europe. Олександр Дзюба, Ex-CEO Adtena, фрілансер, будує будинок на колесах. Брав участь у побудові першої публічної Wi-Fi мережі на Хрещатику, керував мережами одного з найбільших провайдерів України. Модератор: Альона Калібаба, COO Chasopys Europe, член правління Radar Tech, співзасновник акселератора для соціальних підприємців SELab. Працює зі стартапами 7 років. Коли: 28 лиcтопада, 19:00 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3 Квитки можна придбати за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Майбутнє професій: нові технології та революція 3M

Як підготуватися до майбутніх професій? Як приєднатися до натовпу майбутніх творців, що володіють необхідними знаннями, навичками й мисленням, щоб залишатися працездатними на все життя або хоча б мати таку можливість?

UNIT.City запрошує на спеціальний захід з експертами IE University, бізнес-школа якого наразі є однією з кращих у світі.

📍Івенти в UNIT.City: майбутні професії, закриття стартапів та як створювати успішні проєкти 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Спікери

 • Даніель Лайа, професор, Магістр за спеціальністю Розвиток талантів та освіти в галузі прав людини в Human Sciences and Technology
 • Ірина Вовк, генеральний менеджер Dell Technologies Group в Україні та Західних країнах СНД, IE Global Executive MBA
 • Рамі Ель-Рефай, менеджер спецпроєктів EEMEA у Glovo, IE MBA
 • Томас Доддс, заступник директора в IE School of Human Sciences and Technology

Модератор: Вероніка Тамайо Флорес, голова відділу консалтингу у Data Science UA, IE Master in Business Analytics and Big Data

Мова: Англійська (без перекладу)

Коли: 18 листопада, 19:30

Де: UNIT.City, Дорогожицька 3

Квитки можна придбати за посиланням.

Red Bull #ДійШвидко Київ

На четвертому київському «Red Bull #ДійШвидко» відбудеться розмова з креативними й талановитими підприємцями, стартаперами, менеджерами з різних сфер.

Як створювати та запускати успішні проєкти, реалізовувати ідеї та швидко перетворювати мрії в цілі, а цілі втілювати в реальність?

📍Івенти в UNIT.City: майбутні професії, закриття стартапів та як створювати успішні проєкти 2

Спікери

 • Дмитро Деркач, співвласник мережі кінотеатрів Планета Кіно
 • Марина Батуринець, засновниця школи Bazilik
 • Максим Сердюк, головний редактор онлайн-медіа «Слух»
 • Василий Гроголь, готельєр, виконавчий директор BURSA Hotel Kyiv, співзасновник та операційний директор Kooperativ

Модератор: Андрій Баштовий, головний редактор The Village Україна

Коли: 26 листопада, 19:00

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Квитки можна придбати за посиланням.

Hrabli Battle №5 | Start up, Fail up, Get up, Repeat

9 із 10 стартапів — помирають. Що стається з їхніми засновниками? Хто зумів підвестися і почати наново? Засновники гучних проектів розкажуть, що пішло не так, куди рухатися далі та як не наступити на старі граблі новому стартапу.

📍Івенти в UNIT.City: майбутні професії, закриття стартапів та як створювати успішні проєкти 3

Спікери

 • Павло Матвієнко, CEO & Co-founder RetargetApp, яка стала першим і єдиним маркетинговим партнером Facebook в Україні.
 • Іван Пасічник, Co-founder та Ex-CEO Ecoisme, а віднедавна — Head of R&D Kyivstar. Входить у списки Forbes 30Under30 Europe.
 • Олександр Дзюба, Ex-CEO Adtena, фрілансер, будує будинок на колесах. Брав участь у побудові першої публічної Wi-Fi мережі на Хрещатику, керував мережами одного з найбільших провайдерів України.

Модератор: Альона Калібаба, COO Chasopys Europe, член правління Radar Tech, співзасновник акселератора для соціальних підприємців SELab. Працює зі стартапами 7 років.

Коли: 28 лиcтопада, 19:00

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Квитки можна придбати за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: