fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏭 Розблокували підписання закону про відокремлення ГТС від «Нафтогазу»

🏭 Rozblokuvaly pidpysannja zakonu pro vidokremlennja GTS vid «Naftogazu»
Найголовніша причина — недопущення будь-яких корупційних дій з боку чиновників. Новий оператор ГТС отримає незалежність не тільки від «Нафтогазу», а також від органів державної влади та постачальників.
Najgolovniša pryčyna — nedopuščennja buď-jakyh korupcijnyh dij z boku čynovnykiv. Novyj operator GTS otrymaje nezaležnisť ne tiľky vid «Naftogazu», a takož vid organiv deržavnoї vlady ta postačaľnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні ухвалили поправки до закону про анбандлінг Нафтогазу — відокремлення діяльності зі транспортування природного газу. Цього вимагає Третій енергетичний пакет ЄС. Оператор транзитної системи має бути відокремлений та незалежний від газових компаній. Що відомо. Верховна Рада проголосувала за ухвалення закону два тижні тому, але його заблокували постановою народні депутати. Наразі у законі прописали формулювання, що українська газотранспортна система залишається на 100% власністю України. За словами премєр-міністра України Олексія Гончарука, держава буде єдиним власником ГТС. Для чого. Найголовніша причина — недопущення будь-яких корупційних дій з боку чиновників. Новий оператор ГТС отримає незалежність не тільки від Нафтогазу, а також від органів державної влади та постачальників. Читайте також про те, що на адмінмежі з окупованим Кримом облаштували пункт пропуску Чонгар. Як виглядає
Реклама 👇 Замовити

В Україні ухвалили поправки до закону про анбандлінг Нафтогазу — відокремлення діяльності зі транспортування природного газу.

Цього вимагає Третій енергетичний пакет ЄС. Оператор транзитної системи має бути відокремлений та незалежний від газових компаній.

Нафтогаз

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Що відомо

Верховна Рада проголосувала за ухвалення закону два тижні тому, але його заблокували постановою народні депутати.

Наразі у законі прописали формулювання, що українська газотранспортна система залишається на 100% власністю України.

За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, держава буде єдиним власником ГТС.

Нафтогаз

Для чого

Найголовніша причина — недопущення будь-яких корупційних дій з боку чиновників. Новий оператор ГТС отримає незалежність не тільки від «Нафтогазу», а також від органів державної влади та постачальників.

Читайте також про те, що на адмінмежі з окупованим Кримом облаштували🏭 Розблокували підписання закону про відокремлення ГТС від «Нафтогазу» 1🌊 На адмінмежі з окупованим Кримом облаштували пункт пропуску «Чонгар». Як виглядає пункт пропуску «Чонгар». Як виглядає

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: