fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 Mastercard та ПриватБанк запускають платформу токенізації карток

💳 Mastercard ta PryvatBank zapuskajuť platformu tokenizaciї kartok
LiqPay забезпечує роботу нової платформи токенізації з онлайн-торговцями, які підключені до неї в Україні. Під час оцифровки в онлайн-магазині картка отримує унікальний номер (токен). Тож користувачам не потрібно буде під час кожної оплати вводити реквізити фізичної картки.
LiqPay zabezpečuje robotu novoї platformy tokenizaciї z onlajn-torgovcjamy, jaki pidključeni do neї v Ukraїni. Pid čas ocyfrovky v onlajn-magazyni kartka otrymuje unikaľnyj nomer (token). Tož korystuvačam ne potribno bude pid čas kožnoї oplaty vvodyty rekvizyty fizyčnoї kartky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Mastercard разом з ПриватБанком та платіжним сервісом LiqPay запустили сервіс, що замінює карткові дані на токени та дозволяє онлайн-торговцям значно підвищити рівень завершених оплат. Платформа працює з глобальними цифровими гаманцями, на кшталт Apple Pay та Google Pay. Як виглядає оплата. Користувачам не потрібно під час кожної оплати вводити реквізити фізичної картки. Це означає, що банківська картка стає фактично безтерміновою онлайн. Коли термін фізичної картки закінчиться, то дані нової пластикової картки синхронізуються із токеном. LiqPay забезпечує роботу нової платформи токенізації з онлайн-торговцями, які підключені до неї в Україні. Під час оцифровки в онлайн-магазині картка отримує унікальний номер (токен) — як і в мобільних гаманцях. Як відбувається токенізація. Підвищений рівень безпеки забезпечує унікальна криптограма для кожної транзакції. Також при оцифровці карток в різних онлайн-магазинах кожен онлайн-торговець отримує індивідуальні токени до кожної картки. Токенізація карток, які вже зберігаються в онлайн-кабінеті торговця, відбувається за допомогою LiqPay. Якщо картку додають до онлайн-кабінету вперше, токен генерується під час першої транзакції. Токенізація карток відбувається зі згоди клієнта. Рішення Mastercard сьогодні вже доступне в Україні на онлайн-ресурсі для перегляду відео та телебачення MEGOGO.NET, у сервісі інтернет-телебачення OLL.TV, онлайн-сервісі з продажу квитків перевізник AUTOLUX та в мобільному банкінгу Приват24. Читайте також про те, що Україна обговорить введення 5% податку на конвертацію криптовалюти у фіат.
Реклама 👇 Замовити

Mastercard разом з ПриватБанком та платіжним сервісом LiqPay запустили сервіс, що замінює карткові дані на токени та дозволяє онлайн-торговцям значно підвищити рівень завершених оплат.

Платформа працює з глобальними цифровими гаманцями, на кшталт Apple Pay та Google Pay.

Як виглядає оплата

Користувачам не потрібно під час кожної оплати вводити реквізити фізичної картки. Це означає, що банківська картка стає фактично безтерміновою онлайн. Коли термін фізичної картки закінчиться, то дані нової пластикової картки синхронізуються із токеном.

Mastercard

LiqPay забезпечує роботу нової платформи токенізації з онлайн-торговцями, які підключені до неї в Україні. Під час оцифровки в онлайн-магазині картка отримує унікальний номер (токен) — як і в мобільних гаманцях.

Як відбувається токенізація

Підвищений рівень безпеки забезпечує унікальна криптограма для кожної транзакції. Також при оцифровці карток в різних онлайн-магазинах кожен онлайн-торговець отримує індивідуальні токени до кожної картки.

ПриватБанк

Токенізація карток, які вже зберігаються в онлайн-кабінеті торговця, відбувається за допомогою LiqPay. Якщо картку додають до онлайн-кабінету вперше, токен генерується під час першої транзакції. Токенізація карток відбувається зі згоди клієнта.

Рішення Mastercard сьогодні вже доступне в Україні на онлайн-ресурсі для перегляду відео та телебачення MEGOGO.NET, у сервісі інтернет-телебачення OLL.TV, онлайн-сервісі з продажу квитків перевізник AUTOLUX та в мобільному банкінгу Приват24.

Читайте також про те, що Україна обговорить💳 Mastercard та ПриватБанк запускають платформу токенізації карток 1💸 Україна обговорить введення 5% податку на конвертацію криптовалюти у фіат введення 5% податку на конвертацію криптовалюти у фіат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: