fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍎 Apple планує запустити єдину підписку на Apple Music, Apple TV+ та News+ з 2020 року

🍎 Apple planuje zapustyty jedynu pidpysku na Apple Music, Apple TV+ ta News+ z 2020 roku
Доступ до Apple News+ коштує $10 в місяць. Сервіс надає єдину підписку на кілька ЗМІ — серед них The Wall Street Journal, New Yorker, Bloomberg Businessweek та інші. Джерела Bloomberg переймаються, що після введення єдиної підписки видавці швидше за все будуть заробляти менше.
Dostup do Apple News+ koštuje $10 v misjać. Servis nadaje jedynu pidpysku na kiľka ZMI — sered nyh The Wall Street Journal, New Yorker, Bloomberg Businessweek ta inši. Džerela Bloomberg perejmajuťsja, ščo pislja vvedennja jedynoї pidpysky vydavci švydše za vse buduť zarobljaty menše.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Компанія хоче запустити єдину підписку на Apple Music, Apple TV+ та News+ у 2020 році, щоб привернути більшу кількість підписників. Про це повідомляє Bloomberg. Деталі пропозиції не розкриваються. У договорах зі ЗМІ, які беруть участь у News+, є положення, що дозволяє компанії обєднувати підписку на сервіс з іншими проектами. Що наразі. Доступ до News+ коштує $10 в місяць. Сервіс надає єдину підписку на кілька ЗМІ — серед них The Wall Street Journal, New Yorker, Bloomberg Businessweek та інші. Половина коштів йде видавцям-партнерам — розподіляється в залежності від того, які ЗМІ частіше читають користувачі. Джерела Bloomberg переймаються, що після введення єдиної підписки видавці швидше за все будуть заробляти менше. Один з них зазначає, що наразі його компанія отримує близько $20 тисяч на місяць. Це менше, ніж виплачував стартап Texture, який купила Apple та перезапустила у вигляді News+. Читайте також про те, що представили перший 16-дюймовий MacBook Pro та анонсувала Mac Pro.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Компанія хоче запустити єдину підписку на Apple Music, Apple TV+ та News+ у 2020 році, щоб привернути більшу кількість підписників.

Про це повідомляє Bloomberg. Деталі пропозиції не розкриваються.

У договорах зі ЗМІ, які беруть участь у News+, є положення, що дозволяє компанії об’єднувати підписку на сервіс з іншими проектами.

🍎 Apple планує запустити єдину підписку на Apple Music, Apple TV+ та News+ з 2020 року 1

Що наразі

Доступ до News+ коштує $10 в місяць. Сервіс надає єдину підписку на кілька ЗМІ — серед них The Wall Street Journal, New Yorker, Bloomberg Businessweek та інші. Половина коштів йде видавцям-партнерам — розподіляється в залежності від того, які ЗМІ частіше читають користувачі.

🍎 Apple планує запустити єдину підписку на Apple Music, Apple TV+ та News+ з 2020 року 2

Джерела Bloomberg переймаються, що після введення єдиної підписки видавці швидше за все будуть заробляти менше. Один з них зазначає, що наразі його компанія отримує близько $20 тисяч на місяць. Це менше, ніж виплачував стартап Texture, який купила Apple та перезапустила у вигляді News+.

Читайте також про те, що представили🍎 Apple планує запустити єдину підписку на Apple Music, Apple TV+ та News+ з 2020 року 3🍏 Apple представила перший 16-дюймовий MacBook Pro та анонсувала Mac Pro перший 16-дюймовий MacBook Pro та анонсувала Mac Pro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: