fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌱 Рада ухвалила законопроект про зняття мораторію на продаж землі у першому читанні

🌱 Rada uhvalyla zakonoproekt pro znjattja moratoriju na prodaž zemli u peršomu čytanni
Купувати землі зможуть громадяни та юридичні особи України, територіальні громади та держава. До 1 січня 2024 року впроваджується заборона на покупку земель юрособами, бенефіціарами яких є іноземці, іноземні держави або особи без громадянства.
Kupuvaty zemli zmožuť gromadjany ta jurydyčni osoby Ukraїny, terytoriaľni gromady ta deržava. Do 1 sičnja 2024 roku vprovadžujeťsja zaborona na pokupku zemeľ jurosobamy, beneficiaramy jakyh je inozemci, inozemni deržavy abo osoby bez gromadjanstva.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект 2178-10, який скасовує заборону на продаж землі з 1 жовтня 2020 року. За проголосували 240 депутатів. Законопроєкт був зареєстрований групою депутатів з фракції Слуга Народу, серед яких глава профільного комітету Микола Сольський. Продаж землі. Купувати землі зможуть громадяни та юридичні особи України, територіальні громади та держава. Чи зможуть купувати іноземці. До 1 січня 2024 року впроваджується заборона на продаж землі юрособам, бенефіціарами яких є іноземці, іноземні держави або особи без громадянства. Ці пункти не поширюються на агрокомпанії, у яких оформлено право оренди до відкриття ринку землі та які зареєстровані понад три роки. Яка вартість. За розрахунками уряду, один гектар української землі після відкриття ринку буде коштувати $2200. Якщо землю можна буде купувати тільки українцям, то ціна гектара досягне максимум $1500. Про це розповів в інтервю Радіо НВ заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Висоцький. Які існують винятки. Іноземці та особи без громадянства зможуть отримати право власності на землі у порядку спадкування за законом. Проте вони зобовязані відчужити землі протягом одного року з дня набуття права власності. Сукупна площа земельних ділянок у власності громадянина, юридичної особи, з урахуванням пов’язаних осіб або юридичних осіб, що мають спільного кінцевого бенефіціарного власника не повинна перевищувати 35% земель у межах однієї об’єднаної територіальної громади. Читайте також про те, що Рада ухвалила легалізацію видобутку бурштину у першому читанні.
Реклама 👇 Замовити

Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект 2178-10, який скасовує заборону на продаж землі з 1 жовтня 2020 року. За проголосували 240 депутатів.

Законопроєкт був зареєстрований групою депутатів з фракції «Слуга Народу», серед яких глава профільного комітету Микола Сольський.

продаж землі

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Продаж землі

Купувати землі зможуть громадяни та юридичні особи України, територіальні громади та держава.

Чи зможуть купувати іноземці

До 1 січня 2024 року впроваджується заборона на продаж землі юрособам, бенефіціарами яких є іноземці, іноземні держави або особи без громадянства.

Ці пункти не поширюються на агрокомпанії, у яких оформлено право оренди до відкриття ринку землі та які зареєстровані понад три роки.

продаж землі

Яка вартість

За розрахунками уряду, один гектар української землі після відкриття ринку буде коштувати $2200. Якщо землю можна буде купувати тільки українцям, то ціна гектара досягне максимум $1500. Про це розповів в інтерв’ю Радіо НВ заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Висоцький.

Які існують винятки

Іноземці та особи без громадянства зможуть отримати право власності на землі у порядку спадкування за законом. Проте вони зобов’язані відчужити землі протягом одного року з дня набуття права власності.

Сукупна площа земельних ділянок у власності громадянина, юридичної особи, з урахуванням пов’язаних осіб або юридичних осіб, що мають спільного кінцевого бенефіціарного власника не повинна перевищувати 35% земель у межах однієї об’єднаної територіальної громади.

Читайте також про те, що Рада ухвалила🌱 Рада ухвалила законопроект про зняття мораторію на продаж землі у першому читанні 1🔶 Законопроект 2240: Рада ухвалила легалізацію видобутку бурштину у першому читанні легалізацію видобутку бурштину у першому читанні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: