fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 Верховна Рада представила новий сайт — календар подій та підписка на новини

💻 Verhovna Rada predstavyla novyj sajt — kalendar podij ta pidpyska na novyny
Одним з головних оновлень є нова концепція блоку «Хід пленарних засідань» у розділі «Робота парламенту України сьогодні». Верховна Рада також додала електронний дайджест новин та можливість додавати події до персонального календаря.
Odnym z golovnyh onovleń je nova koncepcija bloku «Hid plenarnyh zasidań» u rozdili «Robota parlamentu Ukraїny śogodni». Verhovna Rada takož dodala elektronnyj dajdžest novyn ta možlyvisť dodavaty podiї do personaľnogo kalendarja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Верховна Рада оновила власний сайт з покращеним пошуком та можливістю додавати події до персонального календаря. Наразі працює тестова версія. Про це повідомляє прес-центр Ради. Верховна Рада — новий сайт. Одним з головних оновлень є нова концепція блоку Хід пленарних засідань у розділі Робота парламенту України сьогодні. Відвідувачу доступна інформація про порядок денний пленарних засідань, результати розгляду законопроектів та роботу депутатів. Також зявився оновлений новинний підсайт з тематичними новинами, новинами комітетів та медіаматеріалами. Дізнаватися новини. Відвідувачі сайту можуть підписатися на електронний дайджест новин та надіслати свої побажання щодо сайту через форму зворотного зв’язку. Цікаво, що за результатами дослідження Громадського руху ЧЕСНО, у 2018 році офіційний вебсайт Верховної Ради України визнали найбільш відвідуваним серед сайтів парламентів держав-членів ООН. Щомісяця на сайт заходить близько 3 млн відвідувачів. Читайте також про те, що Міністерство цифрової трансформації України запустило новий сайт та бот у Telegram
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Верховна Рада оновила власний сайт з покращеним пошуком та можливістю додавати події до персонального календаря. Наразі працює тестова версія.

Про це повідомляє прес-центр Ради.

Верховна Рада

Верховна Рада — новий сайт

Одним з головних оновлень є нова концепція блоку «Хід пленарних засідань» у розділі «Робота парламенту України сьогодні». Відвідувачу доступна інформація про порядок денний пленарних засідань, результати розгляду законопроектів та роботу депутатів.

Також з’явився оновлений новинний підсайт з тематичними новинами, новинами комітетів та медіаматеріалами.

Верховна Рада

Дізнаватися новини

Відвідувачі сайту можуть підписатися на електронний дайджест новин та надіслати свої побажання щодо сайту через форму зворотного зв’язку.

Цікаво, що за результатами дослідження Громадського руху ЧЕСНО, у 2018 році офіційний вебсайт Верховної Ради України визнали найбільш відвідуваним серед сайтів парламентів держав-членів ООН. Щомісяця на сайт заходить близько 3 млн відвідувачів.

Читайте також про те, що Міністерство цифрової трансформації України запустило💻 Верховна Рада представила новий сайт — календар подій та підписка на новини 1🖥️ Міністерство цифрової трансформації України запустило новий сайт та бот у Telegram новий сайт та бот у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: