fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔻 Google планує позначати повільні сайти в Chrome спеціальними позначками

🔻 Google planuje poznačaty poviľni sajty v Chrome speciaľnymy poznačkamy
Google може додати спеціальний індикатор завантаження у Chrome. Він буде зеленим, якщо сайт завантажується швидко, та червоним, коли повільно.
Google može dodaty speciaľnyj indykator zavantažennja u Chrome. Vin bude zelenym, jakščo sajt zavantažujeťsja švydko, ta červonym, koly poviľno.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Google планує позначати спеціальними позначками сайти, які повільно завантажуються в Chrome. Про це йдеться у блозі Chrome. Як працюватиме. Якщо сайт системно повільно завантажується, Chrome покаже окремий екран, який попередить користувача про це. Google також може додати спеціальний індикатор завантаження. Він буде зеленим, якщо сайт завантажується швидко, та червоним, коли повільно. Також команда планує позначати веб-ресурси, які повільно завантажуються через характеристики конкретного пристрою користувача або погане інтернет-зєднання. Читайте також про те, що YouTube зможе блокувати акаунти, які не мають комерційного сенсу.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Google планує позначати спеціальними позначками сайти, які повільно завантажуються в Chrome.

Про це йдеться у блозі Chrome.

google Chrome

Як працюватиме

Якщо сайт системно повільно завантажується, Chrome покаже окремий екран, який попередить користувача про це.

Google також може додати спеціальний індикатор завантаження. Він буде зеленим, якщо сайт завантажується швидко, та червоним, коли повільно.

google Chrome

Також команда планує позначати веб-ресурси, які повільно завантажуються через характеристики конкретного пристрою користувача або погане інтернет-з’єднання.

Читайте також про те, що YouTube зможе блокувати🔻 Google планує позначати повільні сайти в Chrome спеціальними позначками 1🔕 YouTube зможе блокувати акаунти, які «не мають комерційного сенсу» акаунти, які «не мають комерційного сенсу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: