fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 Microsoft розповів, як бачить цифрову трансформацію України

💻 Microsoft rozpoviv, jak bačyť cyfrovu transformaciju Ukraїny
За словами глави регіонального офісу Microsoft, потрібне законодавство, що дозволить державним органам використовувати сучасні технології, зокрема, «хмарні». Це означає – дозвіл на зберігання даних за кордоном.
Za slovamy glavy regionaľnogo ofisu Microsoft, potribne zakonodavstvo, ščo dozvolyť deržavnym organam vykorystovuvaty sučasni tehnologiї, zokrema, «hmarni». Ce označaje – dozvil na zberigannja danyh za kordonom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Country-менеджер Microsoft Ян Пітер Де Йонг заявив, що для цифрової трансформації України необхідні декілька кроків. Про це повідомляє UBR. За словами Йонга, необхідне законодавство, що дозволить державним органам використовувати сучасні технології, зокрема, хмарні. Це означає – дозвіл на зберігання даних за кордоном. Що треба зробити. Також варто створити інфраструктуру для взаємодії з громадянами, бізнесом, а також державних органів один з одним. У поняття інфраструктури, глава регіонального офісу Microsoft (відповідає за 24 країни) включив мережі та серверні потужності. Перш за все потрібно створити не просто додаток, а програмну стратегію цифрової трансформації, – підкреслив Де Йонг. Читайте також про те, що Україна обговорить введення 5% податку на конвертацію криптовалюти у фіат.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Country-менеджер Microsoft Ян Пітер Де Йонг заявив, що для цифрової трансформації України необхідні декілька кроків.

Про це повідомляє UBR.

Microsoft

За словами Йонга, необхідне законодавство, що дозволить державним органам використовувати сучасні технології, зокрема, «хмарні». Це означає – дозвіл на зберігання даних за кордоном.

Що треба зробити

Також варто створити інфраструктуру для взаємодії з громадянами, бізнесом, а також державних органів один з одним. У поняття інфраструктури, глава регіонального офісу Microsoft (відповідає за 24 країни) включив мережі та серверні потужності.

Microsoft

«Перш за все потрібно створити не просто додаток, а програмну стратегію цифрової трансформації», – підкреслив Де Йонг.

Читайте також про те, що Україна обговорить💻 Microsoft розповів, як бачить цифрову трансформацію України 1💸 Україна обговорить введення 5% податку на конвертацію криптовалюти у фіат введення 5% податку на конвертацію криптовалюти у фіат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: