fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌏 Колонізація Марсу від Маска: 20 років та близько тисячі кораблів Starship

🌏 Kolonizacija Marsu vid Maska: 20 rokiv ta blyźko tysjači korabliv Starship
Маск пояснив, що для створення колонії на Марсі необхідно доставити «мільйони тонн» обладнання та ресурсів. Земля і Марс стикаються тільки раз на два роки, тож проводити запуски постійно не вийде.
Mask pojasnyv, ščo dlja stvorennja koloniї na Marsi neobhidno dostavyty «miľjony tonn» obladnannja ta resursiv. Zemlja i Mars stykajuťsja tiľky raz na dva roky, tož provodyty zapusky postijno ne vyjde.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Колонізація. Глава SpaceX Ілон Маск розповів у Twitter, що для створення поселення на Марсі потрібно побудувати та запустити близько тисячі ракет Starship, а на розвиток інфраструктури має піти до 20 років. Маск пояснив, що для створення колонії необхідно доставити мільйони тонн обладнання та ресурсів. Земля і Марс опиняються на мінімальній відстані тільки раз на два роки, тож проводити запуски постійно не вийде. Про ракету. Робота над Starship ще не завершена. Маск представив проект багаторазової ракети у вересні 2019 року. За його розрахунками, перші польоти Starship з екіпажем на орбіту можуть початися в середині 2020 року. Глава SpaceX розраховує, що до моменту будівництва бази на Марсі кожен політ Starship буде коштувати компанії не дорожче, ніж $2 млн. Starship розрахований на повторне використання та зможе літати в космос до трьох разів на добу з перервами на обслуговування та дозаправлення. Один корабель зможе здійснювати близько тисячі польотів на рік. TechCrunch зазначає, що до створення колонії людство повинно зробити як мінімум один пілотований політ на планету. SpaceX планує відправити перший вантажний корабель на Марс у 2022 році, а першу місію з екіпажем – не раніше 2024 року. Читайте також про те, що створили сайт-візуалізацію, наскільки величезний Всесвіт.
Реклама 👇 Замовити

Колонізація

Глава SpaceX Ілон Маск розповів у Twitter, що для створення поселення на Марсі потрібно побудувати та запустити близько тисячі ракет Starship, а на розвиток інфраструктури має піти до 20 років.

Маск пояснив, що для створення колонії необхідно доставити «мільйони тонн» обладнання та ресурсів. Земля і Марс опиняються на мінімальній відстані тільки раз на два роки, тож проводити запуски постійно не вийде.

🌏 Колонізація Марсу від Маска: 20 років та близько тисячі кораблів Starship 1

Про ракету

Робота над Starship ще не завершена. Маск представив проект багаторазової ракети у вересні 2019 року. За його розрахунками, перші польоти Starship з екіпажем на орбіту можуть початися в середині 2020 року. Глава SpaceX розраховує, що до моменту будівництва бази на Марсі кожен політ Starship буде коштувати компанії не дорожче, ніж $2 млн.

🌏 Колонізація Марсу від Маска: 20 років та близько тисячі кораблів Starship 2

Starship розрахований на повторне використання та зможе літати в космос до трьох разів на добу з перервами на обслуговування та дозаправлення. Один корабель зможе здійснювати близько тисячі польотів на рік.

TechCrunch зазначає, що до створення колонії людство повинно зробити як мінімум один пілотований політ на планету. SpaceX планує відправити перший вантажний корабель на Марс у 2022 році, а першу місію з екіпажем – не раніше 2024 року.

Читайте також про те, що створили🌏 Колонізація Марсу від Маска: 20 років та близько тисячі кораблів Starship 3🌏 Створили сайт-візуалізацію, наскільки величезний Всесвіт сайт-візуалізацію, наскільки величезний Всесвіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: