fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩‍💻 Який наразі в Україні IT-ринок: аутсорс, кількість працівників та компаній

👩‍💻 Jakyj narazi v Ukraїni IT-rynok: autsors, kiľkisť pracivnykiv ta kompanij
IT-ринок став одним з головних напрямків з експорту послуг в Україні та приносить близько $5 млрд на рік. Згідно зі звітом CEE за 2019 рік, сектор розробки програмного забезпечення у країні виріс на 19% в 2018 році.
IT-rynok stav odnym z golovnyh naprjamkiv z eksportu poslug v Ukraїni ta prynosyť blyźko $5 mlrd na rik. Zgidno zi zvitom CEE za 2019 rik, sektor rozrobky programnogo zabezpečennja u kraїni vyris na 19% v 2018 roci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український IT-ринок за останні чотири роки виріс вдвічі та досяг показників у 184 700 IT-фахівців. Про це йдеться в дослідженні компанії N-IX, передає LIGA.tech. IT-ринок став одним з головних напрямків з експорту послуг в Україні та приносить близько $5 млрд на рік. Згідно зі звітом CEE за 2019 рік, сектор розробки програмного забезпечення у країні виріс на 19% в 2018 році. Статистика. За даними таких організацій, як World Bank, PwC і IT Ukraine, український IT-ринок має такий вигляд: В Україні понад 1600 компаній, які займаються IT-послугами; Кадровий резерв IT-сфери в Україні – 185 000 фахівців; Сьогодні на ринку працює понад 4 тисячі технологічних компаній; Понад 100 компаній зі списку Fortune (рейтинг великих світових компаній) є клієнтами українських IT-фірм; Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) – третя за величиною галузь, на яку припадає 20% всього українського експорту послуг. Подробиці. Опитування українських ІТ-фахівців показали, що 67% з них живуть в Києві, Харкові та Львові. За даними Stack Overflow, у Києві нараховується близько 68 500 розробників ПЗ, що становить 37% усього українського пулу ІТ-фахівців. Львів є другим за величиною IT-центром в Україні. У місті працюють понад 20 000 IT-фахівців і близько 317 IT-компаній, більшість з яких надають послуги аутсорсингу програмного забезпечення клієнтам в США і Західній Європі. Читайте також про те, як приборкати ізраїльського інвестора та побудувати потужну українську екосистему в IT-галузі
Реклама 👇 Замовити

Український IT-ринок за останні чотири роки виріс вдвічі та досяг показників у 184 700 IT-фахівців.

Про це йдеться в дослідженні компанії N-IX, передає LIGA.tech.

IT-ринок став одним з головних напрямків з експорту послуг в Україні та приносить близько $5 млрд на рік. Згідно зі звітом CEE за 2019 рік, сектор розробки програмного забезпечення у країні виріс на 19% в 2018 році.

👩‍💻 Який наразі в Україні IT-ринок: аутсорс, кількість працівників та компаній 1

Статистика

За даними таких організацій, як World Bank, PwC і IT Ukraine, український IT-ринок має такий вигляд:

  • В Україні понад 1600 компаній, які займаються IT-послугами;
  • Кадровий резерв IT-сфери в Україні – 185 000 фахівців;
  • Сьогодні на ринку працює понад 4 тисячі технологічних компаній;
  • Понад 100 компаній зі списку Fortune (рейтинг великих світових компаній) є клієнтами українських IT-фірм;
  • Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) – третя за величиною галузь, на яку припадає 20% всього українського експорту послуг.

👩‍💻 Який наразі в Україні IT-ринок: аутсорс, кількість працівників та компаній 2

Подробиці

Опитування українських ІТ-фахівців показали, що 67% з них живуть в Києві, Харкові та Львові.

За даними Stack Overflow, у Києві нараховується близько 68 500 розробників ПЗ, що становить 37% усього українського пулу ІТ-фахівців.

👩‍💻 Який наразі в Україні IT-ринок: аутсорс, кількість працівників та компаній 3

Львів є другим за величиною IT-центром в Україні. У місті працюють понад 20 000 IT-фахівців і близько 317 IT-компаній, більшість з яких надають послуги аутсорсингу програмного забезпечення клієнтам в США і Західній Європі.

Читайте також про те, як приборкати👩‍💻 Який наразі в Україні IT-ринок: аутсорс, кількість працівників та компаній 4🇮🇱 Як приборкати ізраїльського інвестора та побудувати потужну українську екосистему в IT-галузі ізраїльського інвестора та побудувати потужну українську екосистему в IT-галузі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: