fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍯 Без пластику: Greenpeace запустив новий флешмоб у соцмережах

🍯 Bez plastyku: Greenpeace zapustyv novyj flešmob u socmerežah
Кейт Нельсон, яка запропонувала флешмоб від Greenpeace, вважає, що такий приклад допоможе людям зробити більш екологічний вибір та впровадити «повторне використання» у повсякденну культуру.
Kejt Neľson, jaka zaproponuvala flešmob vid Greenpeace, vvažaje, ščo takyj pryklad dopomože ljudjam zrobyty biľš ekologičnyj vybir ta vprovadyty «povtorne vykorystannja» u povsjakdennu kuľturu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародна екологічна організація Greenpeace оголосила 6 листопада Днем повторного наповнення (Global Refill Day) та запропонувала новий флешмоб. Що робити. Слід взяти багаторазовий контейнер у супермаркет, кафе або ресторан –> попросити наповнити її тим, що ви купуєте, замість того, щоб використовувати одноразову упаковку. Згодом необхідно зробити фото до і після –> поділитися знімком у соцмережах, використовуючи хештеги #ReuseRevolution і #BreakFreeFromPlastic. https://www.instagram.com/p/B4fO0BYjkyE/?utm_source=ig_embed Кейт Нельсон, яка запропонувала флешмоб від Greenpeace, вважає, що такий приклад допоможе людям зробити більш екологічний вибір та впровадити повторне використання у повсякденну культуру. Кейт закликає не тільки приєднатися до ініціативи, а й розповісти про неї іншим. Читайте також про те, що Google News запустив підтримку двох мов одночасно.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародна екологічна організація Greenpeace оголосила 6 листопада Днем повторного наповнення (Global Refill Day) та запропонувала новий флешмоб.

 Greenpeace

Що робити

Слід взяти багаторазовий контейнер у супермаркет, кафе або ресторан –> попросити наповнити її тим, що ви купуєте, замість того, щоб використовувати одноразову упаковку.

Згодом необхідно зробити фото до і після –> поділитися знімком у соцмережах, використовуючи хештеги #ReuseRevolution і #BreakFreeFromPlastic.

Кейт Нельсон, яка запропонувала флешмоб від Greenpeace, вважає, що такий приклад допоможе людям зробити більш екологічний вибір та впровадити «повторне використання» у повсякденну культуру. Кейт закликає не тільки приєднатися до ініціативи, а й розповісти про неї іншим.

Читайте також про те, що Google News запустив підтримку двох мов одночасно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: