fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 Google News запустив підтримку двох мов одночасно

🌍 Google News zapustyv pidtrymku dvoh mov odnočasno
Завдяки оновленню, користувачі зможуть включити контент двома мовами у свій новинний додаток, читати заголовки та статті новин на різних мовах.
Zavdjaky onovlennju, korystuvači zmožuť vključyty kontent dvoma movamy u svij novynnyj dodatok, čytaty zagolovky ta statti novyn na riznyh movah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Компанія запустила нову функцію у Google News, яка забезпечить підтримку двох мов для доступу до новин на різних мовах та у різних країнах світу. Сьогодні понад 60% людей в усьому світі говорять та споживають новини двома або більше мовами. Пошук новинних статей двома мовами може бути складним, тому що він вимагає пошуку в різних додатках та на веб-сайтах. Дві мови. Завдяки оновленню, користувачі зможуть включити контент двома мовами у свій новинний додаток, читати заголовки та статті новин на різних мовах. Наприклад, це означає, що ви можете споживати новини англійською та хінді одночасно, а також отримувати статті з місцевих новинних агентств. Google News на Android і iOS. Розширена можливість відтепер доступна для додатка Google News на Android і iOS у 141 країні та для 41 мови. Щоб активувати цю функцію, потрібно перейти до мовних налаштувань у додатку Google News. Читайте також про те, що сервіс оренди житла Airbnb додав підтримку української мови.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Компанія запустила нову функцію у Google News, яка забезпечить підтримку двох мов для доступу до новин на різних мовах та у різних країнах світу.

Сьогодні понад 60% людей в усьому світі говорять та споживають новини двома або більше мовами. Пошук новинних статей двома мовами може бути складним, тому що він вимагає пошуку в різних додатках та на веб-сайтах.

🌍 Google News запустив підтримку двох мов одночасно 1

Дві мови

Завдяки оновленню, користувачі зможуть включити контент двома мовами у свій новинний додаток, читати заголовки та статті новин на різних мовах.

🌍 Google News запустив підтримку двох мов одночасно 2

Наприклад, це означає, що ви можете споживати новини англійською та хінді одночасно, а також отримувати статті з місцевих новинних агентств.

🌍 Google News запустив підтримку двох мов одночасно 3

Google News на Android і iOS

Розширена можливість відтепер доступна для додатка Google News на Android і iOS у 141 країні та для 41 мови. Щоб активувати цю функцію, потрібно перейти до мовних налаштувань у додатку Google News.

Читайте також про те, що сервіс оренди житла Airbnb додав🌍 Google News запустив підтримку двох мов одночасно 4🇺🇦 Сервіс оренди житла Airbnb додав підтримку української мови підтримку української мови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: