fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏛️ Дивіться інтерактивний сайт про історію та вигляд Києва 100 років тому

🏛️ Dyviťsja interaktyvnyj sajt pro istoriju ta vygljad Kyjeva 100 rokiv tomu
Інтерактивний сайт – спроба створити повноцінну розповідь про багатокультурний Київ початку XX століття. Дослідники поставили за завдання поєднати історію повсякдення, цифрову історію та метод learning by doing.
Interaktyvnyj sajt – sproba stvoryty povnocinnu rozpoviď pro bagatokuľturnyj Kyїv počatku XX stolittja. Doslidnyky postavyly za zavdannja pojednaty istoriju povsjakdennja, cyfrovu istoriju ta metod learning by doing.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо про інтерактивний сайт. Інтерактивний Київ – новий сайт, який розповідатиме історію та показуватиме вигляд Києва 100 років тому. Це проєкт освітньої платформи Місто і цифрова історія. Мапа має на меті показати столицю до появи автомобілів та індустріалізації. Які плани. Спочатку автори покажуть Київ на початку XX століття. Команда працює над розробкою тематичних блоків про транспорт, освіту, медицину, їжу, культурне життя періоду Першої світової. Згодом планують відкрити доступ до історії радянських часів. Автори публікуватимуть також дослідження, які вдалося віднайти у кіно-, фото-, фоноархівах. Інтерактивний сайт – спроба створити повноцінну розповідь про багатокультурний Київ початку XX століття. Дослідники поставили за завдання поєднати історію повсякдення, цифрову історію та метод learning by doing. Читайте також про те, що створили сайт-візуалізацію, наскільки величезний Всесвіт.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо про інтерактивний сайт

«Інтерактивний Київ» – новий сайт, який розповідатиме історію та показуватиме вигляд Києва 100 років тому. Це проєкт освітньої платформи «Місто і цифрова історія».

Мапа має на меті показати столицю до появи автомобілів та індустріалізації.

інтерактивний сайт

Які плани

Спочатку автори покажуть Київ на початку XX століття. Команда працює над розробкою тематичних блоків про транспорт, освіту, медицину, їжу, культурне життя періоду Першої світової. Згодом планують відкрити доступ до історії радянських часів.

Автори публікуватимуть також дослідження, які вдалося віднайти у кіно-, фото-, фоноархівах.

інтерактивний сайт

Інтерактивний сайт – спроба створити повноцінну розповідь про багатокультурний Київ початку XX століття. Дослідники поставили за завдання поєднати історію повсякдення, цифрову історію та метод learning by doing.

Читайте також про те, що створили сайт-візуалізацію🏛️ Дивіться інтерактивний сайт про історію та вигляд Києва 100 років тому 1🌏 Створили сайт-візуалізацію, наскільки величезний Всесвіт, наскільки величезний Всесвіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: