fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍔 Glovo хоче запустити «темні супермаркети та кухні» в Україні наступного року

🍔 Glovo hoče zapustyty «temni supermarkety ta kuhni» v Ukraїni nastupnogo roku
На «темній кухні» працюватимуть партнери Glovo, наприклад кафе або ресторани. Це дозволить зменшити навантаження на кухні закладів та продавати меню в інших районах міста, де вони ще не відкриті. З «темного супермаркету» можна буде замовити продукти, які доставлять за 15 хвилин.
Na «temnij kuhni» pracjuvatymuť partnery Glovo, napryklad kafe abo restorany. Ce dozvolyť zmenšyty navantažennja na kuhni zakladiv ta prodavaty menju v inšyh rajonah mista, de vony šče ne vidkryti. Z «temnogo supermarketu» možna bude zamovyty produkty, jaki dostavljať za 15 hvylyn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс доставки Glovo хоче запустити в Україні темні кухні та супермаркети. Насамперед, новинки мають зявитися у Києві. Про це повідомив в інтерв’ю виданню The Page співвласник сервісу Саша Мішо. Що відомо. Темна кухня – приміщення, на території якого можуть працювати партнери сервісу, наприклад кафе або ресторани. Це дозволяє зменшити навантаження на кухні закладів та продавати меню в інших районах міста, де вони ще не відкриті. Темний супермаркет – супермаркет доступний лише онлайн. З нього можна замовити певні продукти, які потрібні терміново: молоко, цукор, вода. Наприклад, якщо ви почали готувати млинці, а у вас закінчилося молоко. За 15 хвилин Glovo доставить необхідний продукт. Темні супермаркети сервіс вже запустив у Барселоні та Мадриді. Про запуск. Проєкти планують запустити в наступному році спочатку у Києві, а згодом вже поширювати на інші міста. Читайте також про те, що Glovo поділився планами та статистикою в Україні: 20 міст до 2020 року, середня доставка – 35 хвилин.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс доставки Glovo хоче запустити в Україні «темні кухні та супермаркети». Насамперед, новинки мають з’явитися у Києві.

Про це повідомив в інтерв’ю виданню The Page співвласник сервісу Саша Мішо.

Glovo

Що відомо

«Темна кухня» – приміщення, на території якого можуть працювати партнери сервісу, наприклад кафе або ресторани. Це дозволяє зменшити навантаження на кухні закладів та продавати меню в інших районах міста, де вони ще не відкриті.

«Темний супермаркет» – супермаркет доступний лише онлайн. З нього можна замовити певні продукти, які потрібні терміново: молоко, цукор, вода. Наприклад, якщо ви почали готувати млинці, а у вас закінчилося молоко. За 15 хвилин Glovo доставить необхідний продукт. «Темні супермаркети» сервіс вже запустив у Барселоні та Мадриді.

Glovo

Про запуск

Проєкти планують запустити в наступному році спочатку у Києві, а згодом вже поширювати на інші міста.

Читайте також про те, що Glovo поділився🍔 Glovo хоче запустити «темні супермаркети та кухні» в Україні наступного року 1🚴 Glovo поділився планами та статистикою в Україні: 20 міст до 2020 року, середня доставка – 35 хвилин планами та статистикою в Україні: 20 міст до 2020 року, середня доставка – 35 хвилин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: