fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📄 Податкові звіти ФОП тепер можна здати через Опендатабот

📄 Podatkovi zvity FOP teper možna zdaty čerez Opendatabot
До відомого телеграм-бота додали можливість здавати податкові звіти для ФОП.
Do vidomogo telegram-bota dodaly možlyvisť zdavaty podatkovi zvity dlja FOP.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Опендатабот — це бот для месенеджерів Telegram, Viber та Facebook Messenger, який дозволяє проглядати інформацію з відкритих державних реєстрів: судового реєстра, реєстра нерухомості, реєстра ФОП та юридичних осіб та деяких інших. Тепер бот дозволяє фізичним особам-підприємцям подавати податкову звітність просто з вашого месенджера. Для цього вам потрібно встановити бота в Telegram, Viber aбо Messenger, надіслати йому ваш Індивідуальний податковий номер (ІПН) та натиснути кнопку Подати звітність. Далі вам потрібно буде відповісти на низку запитань. Наприклад: А також вказати ваші доходи і суми сплачених податків (для Єдиного податку). Після цього звіт сформується автоматично, а вам залишиться лише підписати його своїм ЕЦП. Можливість легко і безкоштовно зробити звіт самому в електронному вигляді економить час і кошти та робить ведення бізнесу простішим. Олексій Іванкін. засновник Опендатабот. Користування сервісом відправки податкової звітності безкоштовне.
Реклама 👇 Замовити

Опендатабот — це бот для месенеджерів Telegram, Viber та Facebook Messenger, який дозволяє проглядати інформацію з відкритих державних реєстрів: судового реєстра, реєстра нерухомості, реєстра ФОП та юридичних осіб та деяких інших.

Тепер бот дозволяє фізичним особам-підприємцям подавати податкову звітність просто з вашого месенджера. Для цього вам потрібно встановити бота в TelegramViber aбо Messenger, надіслати йому ваш Індивідуальний податковий номер (ІПН) та натиснути кнопку «Подати звітність».

Далі вам потрібно буде відповісти на низку запитань. Наприклад:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

опендатабот діалог

А також вказати ваші доходи і суми сплачених податків (для Єдиного податку). Після цього звіт сформується автоматично, а вам залишиться лише підписати його своїм ЕЦП.

Можливість легко і безкоштовно зробити звіт самому в електронному вигляді економить час і кошти та робить ведення бізнесу простішим

Олексій Іванкін, засновник Опендатабот

Користування сервісом відправки податкової звітності безкоштовне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: