fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌏 Створили сайт-візуалізацію, наскільки величезний Всесвіт

🌏 Stvoryly sajt-vizualizaciju, naskiľky velyčeznyj Vsesvit
Все побудовано на порівнянні: спочатку сайт показує астронавта, супутники та ракети, після переходить до небесних тіл, чорних дір та галактик.
Vse pobudovano na porivnjanni: spočatku sajt pokazuje astronavta, suputnyky ta rakety, pislja perehodyť do nebesnyh til, čornyh dir ta galaktyk.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Веб-розробник Ніл Агарваль створив інтерактивну візуалізацію, наскільки величезний наш Всесвіт. Як виглядає. Все побудовано на порівнянні: спочатку сайт показує астронавта, супутники та ракети, після переходить до небесних тіл, чорних дір та галактик. Поступово фігури більш дрібних обєктів зменшуються до розміру точки, а згодом зовсім зникають, демонструючи, наскільки вони малі. Фінальний елемент сайту – Величезна група квазарів. Подивіться, наскільки Земля маленька у порівнянні з іншими обєктами у космосі. Що ще цікавого. Сайт про Всесвіт The Size of Space – один з 14 розважальних проектів Агарваля. Раніше він створив симулятор Білла Гейтса, у якому пропонується витратити стан мультимільйонера, та список справ, які потрібно обовязково зробити за життя. Дивіться також інфографіку забруднення повітря протягом року у Києві.
Реклама 👇 Замовити

Веб-розробник Ніл Агарваль створив інтерактивну візуалізацію, наскільки величезний наш Всесвіт.

Всесвіт

Як виглядає

Все побудовано на порівнянні: спочатку сайт показує астронавта, супутники та ракети, після переходить до небесних тіл, чорних дір та галактик. Поступово фігури більш дрібних об’єктів зменшуються до розміру точки, а згодом зовсім зникають, демонструючи, наскільки вони малі.

Фінальний елемент сайту – Величезна група квазарів. Подивіться, наскільки Земля маленька у порівнянні з іншими об’єктами у космосі.

Всесвіт

Що ще цікавого

Сайт про Всесвіт The Size of Space – один з 14 розважальних проектів Агарваля. Раніше він створив симулятор Білла Гейтса, у якому пропонується витратити стан мультимільйонера, та список справ, які потрібно обов’язково зробити за життя.

Дивіться також інфографіку забруднення🌏 Створили сайт-візуалізацію, наскільки величезний Всесвіт 1🏭 Інфографіка забруднення повітря протягом року у Києві: коли найбрудніше повітря протягом року у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: