fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺 Microsoft у Японії перейшов на чотириденний робочий тиждень: продуктивність зросла на 40%

🔺 Microsoft u Japoniї perejšov na čotyrydennyj robočyj tyždeń: produktyvnisť zrosla na 40%
Протягом місяця 2300 працівників японського офісу Microsoft отримували додатковий вихідний у п'ятницю. Компанія не скорочувала зарплату та не віднімала дні з щорічної відпустки.
Protjagom misjacja 2300 pracivnykiv japonśkogo ofisu Microsoft otrymuvaly dodatkovyj vyhidnyj u p'jatnycju. Kompanija ne skoročuvala zarplatu ta ne vidnimala dni z ščoričnoї vidpustky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Японський офіс Microsoft розповів про експеримент з переходу на чотириденний робочий тиждень, у результаті якого продуктивність співробітників зросла на 40%. Про це повідомляє CNBC з посиланням на заяву японського філіалу Microsoft. Протягом місяця 2300 працівників японського офісу Microsoft отримували додатковий вихідний у пятницю. Компанія не скорочувала зарплату та не віднімала дні зі щорічної відпустки. Підсумки переходу на чотириденний робочий тиждень. продуктивність, яка розраховується у продажах на одного працівника, збільшилася на 40%; більшість обговорень перейшло в онлайн, а зустрічі були обмежені 30 хвилинами; співробітники на 25,4% рідше брали вихідні дні; споживання електроенергії знизилося на 23%, витрати паперу – на 58%; 92,1% учасників експерименту заявили, що їм сподобався чотириденний робочий тиждень. У 2017 році у Японії через перевтому загинули 190 осіб, частина вчинила самогубство У квітні 2019 року в країні набув чинності закон, який обмежує понаднормову роботу до 45 годин в місяць та 360 годин на рік. За порушення бізнесу загрожує штраф до 300 тисяч єн (приблизно $2800). Читайте також про те, що Дубілет скоротить штат РДА на майже 19 тисяч позицій.
Реклама 👇 Замовити

Японський офіс Microsoft розповів про експеримент з переходу на чотириденний робочий тиждень, у результаті якого продуктивність співробітників зросла на 40%.

Про це повідомляє CNBC з посиланням на заяву японського філіалу Microsoft.

Протягом місяця 2300 працівників японського офісу Microsoft отримували додатковий вихідний у п’ятницю. Компанія не скорочувала зарплату та не віднімала дні зі щорічної відпустки.

Microsoft

Підсумки переходу на чотириденний робочий тиждень

  • продуктивність, яка розраховується у продажах на одного працівника, збільшилася на 40%;
  • більшість обговорень перейшло в онлайн, а зустрічі були обмежені 30 хвилинами;
  • співробітники на 25,4% рідше брали вихідні дні;
  • споживання електроенергії знизилося на 23%, витрати паперу – на 58%;
  • 92,1% учасників експерименту заявили, що їм сподобався чотириденний робочий тиждень.

Microsoft

У 2017 році у Японії через перевтому загинули 190 осіб, частина вчинила самогубство У квітні 2019 року в країні набув чинності закон, який обмежує понаднормову роботу до 45 годин в місяць та 360 годин на рік. За порушення бізнесу загрожує штраф до 300 тисяч єн (приблизно $2800).

Читайте також про те, що Дубілет скоротить🔺 Microsoft у Японії перейшов на чотириденний робочий тиждень: продуктивність зросла на 40% 1🏢 Дубілет скоротить штат РДА на майже 19 тисяч позицій – що робити працівникам штат РДА на майже 19 тисяч позицій.

Теґи: Microsoft, робота

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: