fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👍 Facebook дозволить тестувати заголовки і тексти рекламних оголошень

👍 Facebook dozvolyť testuvaty zagolovky i teksty reklamnyh ogološeń
Алгоритм Facebook динамічно відображає тексти, заголовки та описи у комбінації, яка, ймовірно, дасть найкращі результати. Функція дозволяє рекламодавцям створювати кілька версій заголовків, текстів та описів для одного оголошення.
Algorytm Facebook dynamično vidobražaje teksty, zagolovky ta opysy u kombinaciї, jaka, jmovirno, dasť najkrašči rezuľtaty. Funkcija dozvoljaje reklamodavcjam stvorjuvaty kiľka versij zagolovkiv, tekstiv ta opysiv dlja odnogo ogološennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда Facebook додала нову функцію – множинну оптимізацію тексту для адаптивної реклами. Функція дозволяє рекламодавцям створювати кілька версій заголовків, текстів та описів для одного оголошення. Про це повідомляє американське видання Search Engine Land. Що відомо. Алгоритм динамічно показує тексти, заголовки та описи у комбінації, яка, ймовірно, дасть найкращі результати. Для перегляду інформації про продуктивність кожної комбінації потрібно обрати стовпці Headline та Body. Google Ads. Коли опція стане доступна всім рекламодавцям, можна буде подивитися тільки загальну продуктивність. Множинна оптимізація тексту в адаптивних оголошеннях схожа на один з форматів в Google Ads, який зявився навесні 2018 року. Читайте також про те, що Facebook створила нейромережу – заважає штучному інтелекту розпізнати обличчя на відео.
Реклама 👇 Замовити

Команда Facebook додала нову функцію – множинну оптимізацію тексту для адаптивної реклами. Функція дозволяє рекламодавцям створювати кілька версій заголовків, текстів та описів для одного оголошення.

Про це повідомляє американське видання Search Engine Land.

Facebook

Що відомо

Алгоритм динамічно показує тексти, заголовки та описи у комбінації, яка, ймовірно, дасть найкращі результати. Для перегляду інформації про продуктивність кожної комбінації потрібно обрати стовпці Headline та Body.

Facebook

Google Ads

Коли опція стане доступна всім рекламодавцям, можна буде подивитися тільки загальну продуктивність. Множинна оптимізація тексту в адаптивних оголошеннях схожа на один з форматів в Google Ads, який з’явився навесні 2018 року.

Читайте також про те, що Facebook створила👍 Facebook дозволить тестувати заголовки і тексти рекламних оголошень 1📹 Facebook створила нейромережу – заважає штучному інтелекту розпізнати обличчя на відео нейромережу – заважає штучному інтелекту розпізнати обличчя на відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: