fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺 Законопроект 2338: «Слуга народу» планує підняти річні ліміти для ФОП

🔺 Zakonoproekt 2338: «Sluga narodu» planuje pidnjaty rični limity dlja FOP
Законопроект має на меті підвищити річні ліміти для ФОП, у рамках яких вони зможуть зберегти знижені податкові ставки. Для ФОП 1 групи, які надають побутові послуги, пропонують ввести податкову ставку в 0%.
Zakonoproekt maje na meti pidvyščyty rični limity dlja FOP, u ramkah jakyh vony zmožuť zberegty znyženi podatkovi stavky. Dlja FOP 1 grupy, jaki nadajuť pobutovi poslugy, proponujuť vvesty podatkovu stavku v 0%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Депутати від Слуги народу та члени фінансового комітету Верховної Ради Роксолана Підласа, Олександр Дубинський та Юлія Діденко зареєстрували законопроект 2338 про детінізацію ринку товарів і послуг. Що відомо. Законопроект має на меті підвищити річні ліміти для ФОП, у рамках яких вони зможуть зберегти знижені податкові ставки. 1 група – з 0,3 млн до 1 млн грн/рік; 2 група – з 1,5 млн до 5 млн грн/рік; 3 група – з 5 млн до 10 млн грн/рік. Винятки. Для 1 групи, які надають побутові послуги, пропонують ввести податкову ставку в 0%. Для тих, хто працюють за іншими КВЕД цієї групи, податкову ставку пропонують встановити на рівні не більше 10% розміру прожиткового мінімуму. З 1 грудня 2019 року він становитиме 2027 грн. За словами ініціаторів законопроекту, в Україні наразі зареєстровано 1,8 млн ФОП, з них 1,3 млн – платники єдиного податку. Читайте також про те, що законопроект 2274 хоче дозволити ліквідувати сплячі ФОП.
Реклама 👇 Замовити

Депутати від «Слуги народу» та члени фінансового комітету Верховної Ради Роксолана Підласа, Олександр Дубинський та Юлія Діденко зареєстрували законопроект 2338 про детінізацію ринку товарів і послуг.

Що відомо

Законопроект має на меті підвищити річні ліміти для ФОП, у рамках яких вони зможуть зберегти знижені податкові ставки.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • 1 група – з 0,3 млн до 1 млн грн/рік;
  • 2 група – з 1,5 млн до 5 млн грн/рік;
  • 3 група – з 5 млн до 10 млн грн/рік.

Винятки

Для 1 групи, які надають побутові послуги, пропонують ввести податкову ставку в 0%.

Для тих, хто працюють за іншими КВЕД цієї групи, податкову ставку пропонують встановити на рівні не більше 10% розміру прожиткового мінімуму. З 1 грудня 2019 року він становитиме 2027 грн.

🔺 Законопроект 2338: «Слуга народу» планує підняти річні ліміти для ФОП 1

За словами ініціаторів законопроекту, в Україні наразі зареєстровано 1,8 млн ФОП, з них 1,3 млн – платники єдиного податку.

Читайте також про те, що законопроект 2274 хоче дозволити🔺 Законопроект 2338: «Слуга народу» планує підняти річні ліміти для ФОП 2😴 Законопроект 2274 хоче дозволити ліквідувати «сплячі» ФОП ліквідувати «сплячі» ФОП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: