fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐺 Дивіться новий трейлер серіалу «Відьмак» – коли вийде на Netflix

🐺 Dyviťsja novyj trejler serialu «Viďmak» – koly vyjde na Netflix
Прем'єра серіалу «Відьмак» відбудеться 20 грудняГоловну роль Ґеральта виконує Генрі Кавілл — актор, відомий за ролями в «Людині зі сталі» та «Лізі справедливості». Роль Цірі дісталася Фреї Аллан, а чародійки Йеннефер — Ані Чалотрі
Prem'jera serialu «Viďmak» vidbudeťsja 20 grudnjaGolovnu roľ Ğeraľta vykonuje Genri Kavill — aktor, vidomyj za roljamy v «Ljudyni zi stali» ta «Lizi spravedlyvosti». Roľ Ciri distalasja Freї Allan, a čarodijky Jennefer — Ani Čalotri
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Netflix опублікував трейлер серіалу Відьмак. Премєра відбудеться 20 грудня. 🐺 Про що серіал. Польський письменник Анджей Сапковський створив цикл Відьмак у 1986 році. Дія відбувається в уявному світі, що нагадує середньовічну Польщу, де окрім людей існують інші раси, як-то ельфи чи краснолюди, а також страшні чудовиська і магія. У циклі розповідається про пригоди мисливця на монстрів, Ґеральта — одного з останніх представників цього ордену, який намагається не втручатися в політичні конфлікти. Врешті, у намаганнях захистити Цірі, він також опиняється втягнутим у велике протистояння північних держав великій південній імперії. 🎞️ Відео https://www.youtube.com/watch?v=ndl1W4ltcmg 🐴 Хто грає Головну роль Ґеральта виконує Генрі Кавілл — актор, відомий за ролями в Людині зі сталі та Лізі справедливості. Роль Цірі дісталася Фреї Аллан, а чародійки Йеннефер — Ані Чалотрі. Детально прочитати про сюжет, акторів та дізнатися всі подробиці про Відьмака можна у нашому матеріалі за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Netflix опублікував трейлер серіалу «Відьмак». Прем’єра відбудеться 20 грудня.

🐺 Про що серіал

Польський письменник Анджей Сапковський створив цикл «Відьмак» у 1986 році. Дія відбувається в уявному світі, що нагадує середньовічну Польщу, де окрім людей існують інші раси, як-то ельфи чи краснолюди, а також страшні чудовиська і магія.

Відьмак

У циклі розповідається про пригоди мисливця на монстрів, Ґеральта — одного з останніх представників цього ордену, який намагається не втручатися в політичні конфлікти. Врешті, у намаганнях захистити Цірі, він також опиняється втягнутим у велике протистояння північних держав великій південній імперії.

🎞️ Відео

🐴 Хто грає

Головну роль Ґеральта виконує Генрі Кавілл — актор, відомий за ролями в «Людині зі сталі» та «Лізі справедливості». Роль Цірі дісталася Фреї Аллан, а чародійки Йеннефер — Ані Чалотрі.

Детально прочитати про сюжет, акторів та дізнатися всі подробиці про «Відьмака» можна у нашому матеріалі за посиланням🐺 Дивіться новий трейлер серіалу «Відьмак» – коли вийде на Netflix 1🐺 Netflix випустив трейлер серіалу «Відьмак»: що розповіли актори та шоуранер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: